به روزرسانی No Man’s Sky به شما امکان می دهد موجوداتی را به عنوان حیوانات اهلی پذیرا شوید


خلاصه: Hello Games هنگام پخش در تابستان سال 2016 صدای زیادی برای نوید بیش از حد و عملکرد نامناسب با No Man’s Sky به خود گرفت. این توسعه دهنده کوچک قول داد که همه چیز را برطرف خواهد کرد و در سال های بعد از اولین نمایش خود ، آنها این کار را انجام دادند. حتی می توان ادعا کرد که آنها فراتر رفته و با پشتیبانی مداوم خود از این بازی فراتر رفته اند ، اما همه قانع نشده اند.

توسعه دهنده بازی های ویدیویی انگلیس ، سلام گیمز ، اولین به روزرسانی رایگان No Man’s Sky خود را از سال 2021 منتشر کرده است.

این به روزرسانی که همراهان نامیده می شود ، به بازیکنان اجازه می دهد موجودات عجیب و غریب ساکن جهان بازی را اهلی کرده و آنها را بپذیرند. اشکال نامحدود و متنوع زندگی را می توان برای انجام کارهای عملی مانند اسکن منابع ، تهیه مشعل ، شکار موجودات دشمن ، مکان یابی ساختمان ها ، حفاری گنج ها و استقرار لیزرهای معدن آموزش داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=i2wNFByBo3s

هر موجودی شخصیت منحصر به فرد خود را دارد که توسط گونه و نقش اکوسیستم آن تعیین می شود و از طریق ارتباط عصبی بیان می شود ، بنابراین شما می توانید ببینید که آنها چه فکر می کنند و خواسته های آنها چیست. بازیکنان می توانند همراهان خود را با تجهیزات تزئینی و کاربردی سازگار کنند ، تخمهای خود را جوجه کشی کنند و حتی مواد ژنتیکی خود را با استفاده از ترتیب سنج تخم مرغ مخلوط کنند و موجوداتی بی سابقه ایجاد کنند.

به روزرسانی 3.20 اکنون در دسترس است. یادداشت های کامل را می توان در وب سایت No Man’s Sky یافت.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>