به روزرسانی Microsoft Flight Simulator جزئیات بیشتری را به نقاط دیدنی آمریکا اضافه می کند


تصویر بزرگ: به روزرسانی دقیقاً به موقع برای شکرگذاری در ایالات متحده انجام می شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هفته گذشته گفتند که به تعویق انداختن سفر در تعطیلات و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در هنگام شیوع بیماری همه گیر است. با به روزرسانی جدید ، حداقل برخی از گیمرها انگیزه بیشتری برای انجام این کار دارند.

مایکروسافت روز سه شنبه به روزرسانی جدیدی را برای Microsoft Flight Simulator (2020) منتشر کرد که در حدود 50 مکان مورد علاقه در ایالات متحده متمرکز است.

یادداشت های انتشار به روزرسانی (1.11.5.0 ، World Update II: US) همه تغییرات را برجسته می کند. از نشانه های جدید با اعتبار بالا می توان به کوه راشمور ، کاخ سفید ، فورت ناکس ، سد هوور ، بنای یادبود پرل هاربر و نوار لاس وگاس در شب اشاره کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=0RFxsJMuAdU

این به روزرسانی همچنین شامل چهار فرودگاه صنایع دستی جدید (آتلانتا بین المللی ، بندر جمعه ، بندر دالاس / فرودگاه بین المللی فورت ورث و فرودگاه بین المللی نیویورک استوارت) و همچنین بهبود بصری و منطقی چهار ده فرودگاه اضافی است.

مایکروسافت علاوه بر این چندین اصلاحیه عملکرد و ثبات نیز کسب کرده است که باید به اجرای نرمتر بازی در ماشین های بیشتری کمک کند. همانطور که به ما گفته شد ، مروری بر کلیه هواپیماها ، با تغییراتی که در صورت لزوم ایجاد شده است ، نیز انجام شده است. گزارش کامل تغییرات را می توان در صفحه اصلی Flight Simulator مشاهده کرد.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>