یکی از راههای اصلی برای لایه برداری پوست و از بین بردن جای جوش و لک، مراجعه به دکتر و صرف وقت و هزینه بسیار است، اما راههای ارزانتر و البته موثری نیز وجود دارد که آن هم استفاده از بهترین اسکراب صورت و یا بهترین کرم لایه بردار صورت است.

اولین نکتهای که باید در هنگام خرید کرم لایه بردار به آن توجه داشته باشید، نوع پوست شما است، در واقع شما ابتدا باید نوع پوست خود را مشخص کرده و سپس با توجه به نوع پوست خود یک کرم لایه بردار مناسب انتخاب کنید، برای مثال اگر پوستی خشک دارید، خرید یک کرم لایه بردار با خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی میتواند برای شما مناسب باشد، دقت داشته باشید که انتخاب یک لایه بردار ناسازگار با نوع پوست شما میتواند مشکلات بسیار را برای شما به وجود بیاورد. بیشتر از این غلظت باید تنها با مشورت پزشک تجویز شود.

برندهای بسیار زیادی در زمینه تولید این محصول فعالیت میکنند که ممکن است شما را در هنگام خرید سر درگم کند. پوست حساس : برخی از پوستها در برابر عوامل مختلف دچار تغییراتی میشوند که ممکن است برخی از مشکلات پوستی را به همراه داشته باشند. ترکیبات استفاده شده در این محصول کاملاً طبیعی و گیاهی بوده و به طور موثری لایه های مرده پوست را از بین برده و پوست را روشن و شفاف میکند. به همین دلیل نیز بهتر است قبل از خرید ابتدا برندهای مشهور در این زمینه را به خوبی شناسایی کرده و در نهایت برای خرید اقدام کنید.

در کرم ضد چروک و دور چشم قوی مای از جنستئین استفاده شده است. با این حال، استفاده از کرم لایه بردار قوی حاوی آلفا هیدروکسی اسید پیشنهاد می شود. این ماده از نیشکر تهیه می شود و در بین آلفا هیدروکسی اسیدها کوچکترین مولکول را دارد، بنابراین به راحتی به پوست نفوذ می کند. بتا هیدروکسی اسید در هیدروکسیل و سالیسیلیک اسید بیشتر یافت میشود. اگر میخواهید برای اولین بار از این نوع کرمها خریداری کنید برای اثر گذاری بیشتر بهتراست به دنبال نمونههای ضعیف تر باشید. برای شما یه لایه بردار ضعیف تر که دارای آلفاهیدروکسی اسیدها باشه مناسبه.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم لایه بردار مای.

ایندکسر