بهترین شرکای Buy با Instacart برای ارائه تحویل در همان روز از “تقریباً” فروشگاه ها همکاری می کنند


چه اتفاقی افتاده؟ Best Buy به زودی قابلیت های تحویل محصول خود را فراتر از روش های معمول تحویل گسترش می دهد. به عنوان بخشی از همکاری جدید با Instacart ، Best Buy قادر به ارائه تحویل روزانه به بیشتر مشتریان خود در ایالات متحده است. تقریباً هر مکان فروشگاهی با هزینه حمل فقط 4 دلار از این سرویس جدید پشتیبانی می کند.

از آنجا که قیمت بسیاری از محبوب ترین محصولات Best Buy مانند تلویزیون و سایر وسایل الکترونیکی می تواند بیش از 100 دلار باشد ، هزینه حمل 4 دلار باید برای یک مشتری متوسط ​​آسان باشد.

Best Buy لیست کاملی از هر محصولی را که از طریق مشارکت جدید Instacart پشتیبانی خواهد شد ، منتشر نکرده است ، اما دسته هایی مانند لوازم خانگی ، ساعت های هوشمند ، دستگاه های بازی ، لوازم دفتری خانگی ، هدفون و تبلت را به عنوان کاندیداهای احتمالی ذکر کرده است.

با این حال ، یک گیر وجود دارد: Best Buy این سفارشات همان روز را به 500 دلار یا کمتر محدود می کند. این که آیا این برای مسئولیت است (شاید بهترین خرید فکر می کند که راننده Instacart بهتر است فرار کند ، مثلاً با یک کارت گرافیک 1000 دلاری) یا یک دلیل کاملاً متفاوت ، ما نمی توانیم بگوییم.

با این وجود ، این سرویس باید برای بسیاری از مشتریان ، خصوصاً جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، کاملاً گوشه ای مفید باشد. به جای اینکه دیگران مشتاق هیجان زده را به مسابقه برای گرفتن بهترین معاملات سوق دهید ، می توانید راننده Instacart را به مراقبت از شما برساند – فقط مطمئن شوید که آنها را راهنمایی می کنید.

حتما بخوانید:
امروز ، Ring امروز رمزگذاری end-to-end را برای برخی از دوربین های خود ارائه داد

اگر می خواهید این سرویس پیشرفته را امتحان کنید ، دو گزینه پیش رو دارید: به بخش بهترین خرید در وب سایت Instacart مراجعه کنید و مطمئن شوید فروشگاه محلی شما پشتیبانی می شود یا برنامه Instacart را بارگیری کنید و همین کار را انجام دهید.


منبع: tanha-news.ir