بهترین سریال های جنایی ۵۰ سریال برتر که باید تماشا کنید زومجی

من جمله بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداختند می‌توان به تمام الیس، لورن جرمن، کوین آلخاندرو، دی. وودساید، لزلی-ان برنت، راچل هاریس، تریشا هلفر، ایمی گارسیا و کامل ولینگ اشاره کرد. سریال 100 واکنش‌های گوناگون منتقدان را به همراه داشت و نمرات متوسطی را دریافت کرد. منتقدان در ابتدا ماجرا این سریال را جالب می داند و به تحسین از عملکرد گروه بازیگری پرداختند؛ ولی در ادامه داستان دچار افت شده و سریال آیتم انتقاد منتقدان قرار گرفت. کندیس پتن، کارلوس والدس، دانیل پانابیکر، جسی ال مارتین، تام کاوانا، تدی سیرس، ونتورت میلر، ریک کازنت، کینان لانسدیل و بریتنی اولدفورد از جمله مهم‌ترین بازیگرانی هستند که در سریال پیکان به ایفای نقش پرداختند.

  • همچنین چنانچه به بازی‌های فکری و بردگیم علاقمند هستید، می‌توانید بعضا از همین بازی‌ها را هم از کافه الک و دولک خریداری کنید.
  • اسن سریال روایتگر زندگی هان جی هیوک که بهترین افسر سرویس اطلاعات ملی است.
  • منتقدان سریال پسرها را در حوزه عملکرد تیم بازیگری نیز تحسین کردند.
  • فیلم هایی که پس از آن ها دنیای سینما و تلویزیون برای همیشه تغییری مختص کرد و چشم شدن بسیاری از بهترین سریال های مافیایی و بهترین فیلم های گانگستری مدیون آن هستند.

کمتر پیش می آید که فیلم های هندی به وسیله منتقدین غربی امتیاز مهربانی بگیرند ، البته این فیلم از نادر استثنا های فیلم های هند است. همین فیلم بیانگر انتقام ، سیاست آلوده ، جنگ و نزاع در بین سه خانواده ی مافیای هند است. اگرچه خشونت و خونریزی در فیلم فراوان بود ولی از این فیلم توسط تماشاچیان دوچندان استقبال شد. در سکو ی نهم لیست فیلم های شبیه پدرخوانده ، فیلمی دیگر از آلپاچینو قرار دارد.
با ادله بعضا اتفاقات هان جی هوک از سرویس داده ها ملی ناپدید می‌گردد و آن‌گاه از یک سال دوباره به همین سازمان باز می‌گردد تا فرد خائنی که سبب سقوطش شد را پیدا کند. مینی سریال تابو ، درباره‌ی جیمز کازیا دلینی است که پس از یک دهه زندگی در آفریقا به خانه بازگشته و متوجه می‌گردد میراث پدرش حالا تحت مالکیت او است. جیمز، در خط مش برقراری عدالت و انتقام در قبال افرادی که به او صدمه زدند قدم می‌گذارد و در این راه و روش به جنگ اساسی کمپانی هند شرقی پرداخته و آمریکا و بریتانیا را در دورانی پر طنش رو‌ در‌ بر روی یکدیگر قرار می‌دهد. دیدنی است بدانید که فصل سوم سریال جریان‌سازِ دیوید لینچ و مارک فراست که آن‌گاه از ۲۷ سال برگشته در سال 2017 ساخته شد و سری تازه همین سریال، دنباله‌ای مستقیم برای این مجموعه‌ی سابق است.

سریال West world

سریال ترور یا واهمه مجموعه‌ای انگلیسی اصلی ژانر تریلر روانشناختی می‌باشد که در زیرمجموعه ژانر ترسناک قرار می‌گیرد. این سریال اصلی ترکیب افسانه‌های محلی و قرار دادن آن رو به روی شخصیت‌های واقعی تاریخ یک مجموعه جذاب را به جهت بیننده به اکران می‌گذارد. سریال ترور یکی از از باکیفیت‌ترین مجموعه‌هایی می باشد که در نتورک AMC ساخته شده است. سریال Sons of Anarchy برای کلیه سلیقه‌ای ساخته نشده می باشد البته در صورتی که در قصه آن غرق گردید دیگر تا نقطه نهایی سریال خط مش نجاتی وجود ندارد و نظیر یک قایق بیننده را مهم مسیر خود جا به جا می‌کند.
دسته‌بندی نشده
کافه مافیا وان از محبوب‌ترین کافه های مافیا تهران در شرق همین شهر است. خصوصیت مخصوص این کافه، فضای مختص آن است؛ اتاقی مستطیل‌شکل اهمیت نورپردازی ویژه و چیدمان میز و صندلی‌هایی که برای کلیه ما دقیقا تداعی‌کننده فضای بازی مافیا است. کافه مافیا وان در مناسبت‌های ویژه مثل یلدا و هالووین نیز ایونت‌های ویژه‌ای دارااست که غالبا مهم عکاسی‌های حرفه‌ای یار هستند. بدین ترتیب درصورتیکه علاقه دارید که بازی مافیا را در یک گوشه و کنار جالب حیاتی گردانندگانی حرفه‌ای انجام دهید، می‌توانید سری به مافیا وان بزنید.

۱۰ بهترین فیلم های مافیایی و گانگستری مهیج تا سال ۲۰۲۲

داستان درباره زنان خانه‌دار خانواده‌های ثروتمندی میباشد که همسرانشان استاد دانشگاه و دکتر معالج هستند. آن ها مرفه‌اند و از ثروت و امکانات خویش به کارگیری و سوءاستفاده می‌کنند تا فرزندانشان نیز وارد دانشگاه‌های ممتاز شوند. پیوندخوردن دختری که نمی‌تواند دروغ بگوید و پسری که از لاف و بی‌صداقتی در رسانه و جامعه ضربه خورده میباشد ماجرای عاشقانه جذابی خواهد بود. ماجرا درباره یک مدیر خودشیفته و برنده در شرکتی تبارک است که منشی حرفه‌ای و توانمندی دارد، اما منشی تصمیم به شکاف شرکت می‌گیرد و آقای مدیر کل تلاشش را به عمل می گیرد تا خانم منشی را کنار خویش نگه دارد. ورژن ژاپنی این سریال هم وجود داراست و در واقع این سریال از نسخه ژاپنی آن اقتباس شده است، اما کاربرانی که هر دو ورژن را دیده‌اند همین نسخه جدید را هم به‌شدت پسندیده‌اند.
جهان ویچر هم اکنون و هوایی مدیوال دارااست که لبریز شده از موجودات خیره کننده و غریب و جادو. گرالت به دنبال جایی به جهت زندگی هست که به خون جادوگران تشنه نباشند و بتواند مهم آرامش ادامه زندگی خویش را آنجا سپری کند. عالم سریال ویچر مثل بازی این سری، پهناور و عمیق هست که مدت‌ها داستان‌هایی به جهت گفتن خواهد داشت.

حتما بخوانید:
بررسی دقیق مجموعه‌های مبلمان اتاق نشیمن سخت‌افزار بازسازی ما

۶۰- سریال ماشین‌تحریر شیکاگو (Chicago Typewriter)

ولی بعضی وقت‌ها مردمان از سر ناچاری بدون چاره می شوند تصمیم‌های خطر آفرین و مرگباری بگیرند و شخصیت کلیدی سریال شهر جادو واقعا در حالت بحرانی و سختی قرار گرفته. پسران آشوب پاره ای دارای دیگر سریال‌های این فهرست متفاوت می باشد چون سازمان جنایتکارش مشابه گانگسترهای معمول و همیشگی فیلم‌ها و سریال‌ها نیستند. در اینجا کلیدی گروهی متخلف موتورسوار طرف هستیم که سبک زندگی ویژه‌ی خودشان را دارا هستند اما سیستم وفاداری و درگیری‌اشان در جرایم سازمان‌یافته‌ی گوناگون، مشابه همان کارهایی میباشد که سازمان‌های مافیایی می‌کنند.

سریال The Tudors ، تودورها

پیکی بلایندرز سریال تبهکاری و جنایی تاریخ که کارایی داراست در روایت خویش سرگذشت شخصیتی به اسم توماس شلبی سردسته گروه مافیایی پیکی بلایندرز در بیرمینگهام انگلستان را به تصویر بکشد. این سریال از حوادث جنایی واقعی در کره الهام گرفته از گزاره قتل‌های سریالی هواسونگ. یک واکی تاکی به کارآگاهی در سال ۱۹۸۹ اجازه میدهد تا اصلی یک مورد سرد از سال ۲۰۱۵ ارتباط برقرار کند. همین دو کلیدی اقتدار پیش‌بینی و آینده‌نگری، نیکی تنها جنایات را حل می‌کنند، بلکه از وقوع آنان جلوگیری می‌کنند.

قوی ترین شخصیت های انیمه جوجوتسو کایسن از نگاه تارنما فیگار

این سریال جوان‌پسند جذاب، دست روی موضوعی کلیشه‌ای گذارده تا ثابت کند که هنوز نیز می‌توان طرح‌های قابل پیش‌بینی را بازآفرینی کرد و از دل آن یک عاشقانه نو و دوست‌داشتنی بیرون کشید. درصورتیکه زوجین اساسی یکدیگر کنار نیایند ارتباط ها عاشقانه آن‌ها پرورش نمی‌کند، حتی اگر عاشق‌ترین زوج کره زمین باشند. البته علاوه‌بر پافشاری بر روی ای مسئله سازش در عشق، این سریال نیز مانند دیگر سریال‌های کره‌ای نقدی نیز بر ساختار پرفشار جامعه بر روی جوانان و سختی‌های فراوان آنها در روش رسیدن به پیروزی باتوجه‌به جامعه‌ی کره دارد. در این درام موضوعات متعددی وجود داراست که می‌توان دارای آن رابطه برقرار کرد. مثلاً این که شخصیت‎‌‌های غیرواقعی و شغل‌ها و خانه‌های دست‌نیافتنی در سریال وجود ندارد و به همین دلیل بیننده عادی، عمده می‌تواند حساس آن خو بگیرد.
۲ شخصیت اهمیت هم مهم ارتباط عاشقانه پرفرازونشیبشان لحظاتی مفرح برای مخاطب ایجاد می‌کنند. روند رویش شخصیت‌ها در خلال قصه بسیار درست و منطقی پیش می‌رود و همگی بازی‌ها باورپذیرند. لحظات کمدی فیلم سبب ساز میگردند سریال های مافیایی ایتالیایی که مخاطب از اثر لذت ببرد و اهمیت مورد قضیه انگیزشی آن یار شود. اشخاصی که به سریال های تخیلی عشق دارا‌هستند مشتری سریال هتل دل‌لونا خواهند شد. هتل دل‌لونا هتلی معمولی نمی باشد و انگار رابطی بین دنیای مردگان و زندگان است. این سریال از فصل دو تا چهارم جزو ده سریال برتر آمریکا و پربیننده ترین سریال در تاریخ خویش بوده است. سریال Bloodline در بطن خویش یک درام خانوادگی هست البته به شکلی بی نقص تجارت مواد مخدر را وارد ماجرا کرده و چیره می شود از دید نیروهای پیکار اهمیت مواد مخدر نگاهی به همین به دست آوردن و عمل نحس بیندازد. تنش های داخلی و استرس زای باطن خانواده ریبرن با پیشرفت داستان بیشتر و عمیق خیس شده و لایه ای دیدنی به پیچیدگی های ماجرا می افزاید. دنی که مایه ننگ خانواده به شمار می آید، به کسب و فعالیت خانوادگی اش باز می گردد تا به پیشین سیاهش کشانده شود و از این کسب و عمل خانوادگی به خواسته پولشویی به جهت یک قاچاقچی تبارک مواد مخدر استعمال کند. عطیه اصلی بازی برن سات، یک نقاش میباشد که شخصیتی مستقل و آزاد داراست و از به عبارتی کودکی فراوان کنجکاو بوده است. او همیشه در نقاشی‌هایش نشانه یکسانی را می‌کشد و نوعی زندگی تخیلی را تجربه می‌کند که بخش اعظمی از مردم در خواب نیز نمی‌ببینند؛ به عنوان مثال او یک معشوق ثروتمند و زیبا، یک حشره که خواهر سرگرم کننده‌ای هست و پدری که دلداده دخترش است دارد. صرفا کاربر واقعی همین خانواده مادرش است‌، که عطیه به نوعی یاد گرفته اهمیت او کنار بیاید. طولانی شدن بهترین سریال مافیایی بیش از حد این مجموعه‌ خویش نشان‌دهنده جذابیت آن میباشد که این تمامی سال توانسته داستان خود را ادامه دهد. Fرت جانسون نویسنده فیلمنامه همین سریال تلویزیونی است که بر رابطه‌ای به ارتفاع یک ده سال در بین رییس مافیا و یک افسر فدرال تاکید دارااست و هر یک از آنان از کدهای خودشان به جهت اداره سازمان به کارگیری می‌کنند. این قصه در ده سال ۱۹۸۰ در بروکلین واقعه می‌افتد و بار دیگر ظرفیت‌های وال استریت را در برابر مافیا و اف‌بی‌آی به بحران می‌کشد.

حتما بخوانید:
چگونه با لباس بچگانه دریافت کردم شروع

۴- سریال سلول های یومی – Yumi’s Cells

سه خوش یمن بعنوان او‌لین فیلم در تاریخ سینمای ترکیه دربخش بهترین فیلم خارجی گویش آکادمی اسکار نیز پذیرفته شد. سریال تلویزیونی موسیقی زندگی یا قصه زندگی یک درام عاشقانه در گزینه روابط پیچیده در یک خانواده است و در همین دربین شخصیت اهمیت قصه برای نجات زندگی و ازدواج خویش تلاش می‌کند. وی به جهت حل کردن مشکل و بازگرداندن زندگی‌اش به وضعیت قبل یک کارآگاه خصوصی را استخدام می‌کند. این سریال رگه‌هایی از کمدی نیز را اساسی خویش دارد که از دیدن آن لذت خواهید برد. احتمال دارد فکر کنید که سه گانه پدرخواده به نظیر فیلم‌های دیگر در حوزه مافیایی ساخته شده است؛ ولی اینطور نیست. فیلم خیابان‌های ذیل شهر به قصه سه دوست اصلی اخلاقیات گوناگون می‌پردازد که قصد دارند به دست آوردن و فعالیت لبریز رونقی داشته باشند. از مهمترین بازیگران این فیلم می بایست به رابرت دنیرو، هاروی سریال تبهکاری کایتل و چه‌زاره دانووا اشاره کرد. A B o x Tale یک عدد از بهترین فیلم های مافیایی بوده که بنابر نمایش‌نامه‌ای از چاز پالمینتری ساخته شده و خود نویسنده نیز در آن بازی کرده است.
پوشپاوالی با مرد جذابی به اسم نیکیل رائو ملاقات می کند و برای این که نزدیک او باشد به شهر بنگالور می رود و در جایی نزدیک محل عمل او درگیر به کار می شود. اهمیت این‌که این سریال اولین بار در سال 1987 پخش شد و سابق به حیث می رسد، ولی پخش آن برای چندمین توشه در سال 2020 و در بازه زمانی قرنطینه کرونا باعث شد تا مرتبه آی ام دی بی سریال افزایش پیدا کند. رامایان اثر راماناند ساگار میباشد و برگرفته از افسانه دارای شهرت رامایان در هند میباشد که داستان رام و سیتا را ماجرا می کند. اکثر زمان ها سریال رامایان به تیتر معیاری به جهت ژانر اسطوره ای و افسانه سریال های تلویزیونی هند به حساب می آید و بازیگرانی که در آن به ایفای نقش پرداخته اند هنوز نیز در خاطرات خیلی ها ماندگار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıgercekhoca.org