[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: اریک میگیکوفسکی بنیانگذار Pebble برنامه جدیدی را راه اندازی کرده است که هدف آن تلفیق ارتباطات 15 مورد از بهترین برنامه های چت در یک رابط است. اگر مطابق تبلیغات کار کند ، سرویس برای بسیاری از برنامه ها برای این چت های جنجالی بسیار مناسب است.

با Beeper ، یک صندوق ورودی برای WhatsApp ، Facebook Messenger ، iMessage ، Twitter ، Slack ، Discord ، Signal و Instagram دریافت می کنید تا فقط چند مورد را نام ببرید. لیست کامل شبکه های پشتیبانی شده در وب سایت Beeper موجود است و این شرکت به ما می گوید که آنها قصد دارند هر چند هفته یک بار شبکه های جدید چت اضافه کنند.

صبر کنید ، iMessage در اندروید و ویندوز؟ به گفته میگیکوفسکی ، ممکن است ، اما درک آن دشوار است.

طبق سوالات متداول ، Beeper دو روش دارد که به کاربران اندروید ، ویندوز و لینوکس امکان استفاده از iMessage را می دهد.

“ما برای هر کاربر یک آیفون جیل بریک را با برنامه Beeper نصب شده ارسال می کنیم که به iMessage متصل می شود ، یا اگر مک آنها همیشه به اینترنت متصل باشد ، می توانند برنامه Beeper Mac را نصب کنند که به عنوان یک پل عمل می کند.”

ظاهراً ، میگیکوفسکی در مورد ارسال کاربران با آیفون خراب نیز شوخی ندارد.

میگیکوفسکی گفت در توییتر که او طی دو سال گذشته از او به عنوان مشتری پیش فرض گپ خود استفاده کرده است “و دیگر هیچ بازگشتی وجود ندارد.”

شایان ذکر است که Beeper یک سرویس اشتراکی است که 10 دلار در ماه دستور می دهد ، و تا حدی توضیح می دهد که چگونه آنها می توانند از طریق خرید آیفون های قدیمی به عنوان پل استفاده کنند.

علاقمندان می توانند با پر کردن فرم در وب سایت Beeper ، علاقه خود را ثبت کنند. هنوز در مورد زمان خروج سرویس از مرحله دعوت صحبت نشده است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر