[ad_1]

پیری برنامه ریزی شده: به نظر می رسد که تولید دستگاه های هوشمند روز به روز کوتاه و کوتاه می شود. گوشی های هوشمند نمونه ای از این موارد هستند ، هر ساله مدل های جدید ظاهر می شوند و مدل های قدیمی تنها پس از چند سال ناپدید می شوند. اکنون گوگل پس از تنها سه سال تولید ، بلندگوهای Home Max را متوقف کرده است.

اگر امیدوارید یکی از بلندگوهای هوشمند Home Max گوگل را برای کریسمس تهیه کنید ، این مورد را فراموش کنید. این دستگاه نه تنها در فروشگاه Google Google ایالات متحده در دسترس نیست ، بلکه این شرکت به Engadget گفت که خط تولید خود را قطع کرده است. هنوز هم ممکن است بتوانید آنها را از طریق ارائه دهندگان دیگر پیدا کنید ، اما فقط در حالی که تجهیزات آنها تمام می شود.

پیش از این ، گوگل اعلام نکرده بود که تولید بلندگو را متوقف کرده است ، بنابراین بازنشستگی کمی تعجب آور است. هوم مکس تنها در دسامبر 2017 با هوم مینی آغاز به کار کرد. بسیار کوتاه به نظر می رسد ، اما گوگل احتمالاً بلندگوهای Nest Audio جدید خود را جایگزین بهتری می داند. با تقریباً نیمی از قیمت ، مصرف کنندگان می توانند دو بلندگوی Nest را برداشته و با صدای کمتری به کیفیت صدای یکسان یا برتر دست پیدا کنند.

در این روزهای منسوخ شدن برنامه ریزی شده ، خاتمه خط تولید معمولاً به این معنی است که نگهداری دستگاه به چند سال دیگر محدود می شود. ممکن است کسانی که امسال هوم مکس را گرفته اند نگران این باشند که به زودی خرید آنها نادیده گرفته شود. با این حال ، گوگل می گوید که برنامه ای برای توقف ارائه به روزرسانی و پشتیبانی از دستگاه ندارد.

سخنگوی گفت: “کاربران موجود Google Home Max نگران نباشند ، زیرا هیچ تغییری در خدمات خود مشاهده نمی کنند.” “ما به ارائه به روزرسانی های نرم افزاری و رفع مشکلات امنیتی برای دستگاه های Google Home Max ادامه خواهیم داد. ما متعهد به ارائه صدای عالی و ویژگی های صوتی کامل خانگی در تمام محصولات فعال شده با دستیار هستیم.

اعتبار تصویر: آدریان

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر