[ad_1]

Facepalm: سوییچ جیب ضروری دوران مدرن است ، اما بیش از 30 سال پیش یکی دیگر از قابل حمل های نینتندو بود که خشمگین ترین بود. متأسفانه برای یک خریدار اخیر ، Game Boy “کاملاً جدید” وی از سال 1989 معلوم شد چیزی جز این نیست.

در سال 1989 ، نینتندو یک کنسول دستی 8 بیتی منتشر کرد که با نام Game Boy شناخته می شود. این توسط Gunpei Yokoi ، یک کارمند قدیمی نینتندو که همچنین مسئول ایجاد Game & Watch و D-pad است ، طراحی شده است. اگرچه از نظر فنی در آن زمان نسبت به سیستم های رقیب کمتر بود ، اما در نهایت یک موفقیت بزرگ برای نینتندو بود.

تقریباً 118.69 میلیون واحد Game Boy و Game Boy Color در طول چرخه های زندگی خود به فروش رسیدند.

نینتندو ماه ها پیش تولید Game Boy را متوقف کرده است ، این بدان معنی است که تنها راهی که این روزها لمس آنها می شود خرید از eBay ، فروشگاه های ثروتمند یا فروش گاراژ است. Nintendo Life مورد دوم را انجام داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=SfQcz1ZCuDI

در یک ویدیوی جدید از بسته بندی ، این پست به یافته های اخیر فروش گاراژ نگاه می کند – یک پسر اصلی Nintendo Game. یا حداقل این چیزی است که خریدار به این باور رسیده است. همانطور که خواهید دید ، همه چیز در زندگی طبق وعده نیست.

با نگاه به گذشته ، حداقل یک هشدار بزرگ وجود داشت که می تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید این پسر قانونی جدیدی از Game Boy است. اگرچه همه سیستم های Game Boy به صورت بسته بندی یا نوار رسمی نینتندو که جعبه آن را مهر و موم می کند وجود ندارد ، اما بسیاری از آنها این کار را انجام می دهند. این نمونه خاص هیچکدام را نداشت ، اما در عوض با چیزی بسته شده بود که شبیه نوار شفاف ساده بود.

این ضرر کامل نیست. خریدار یک جعبه اصلی دریافت کرده و کابل / هدفون اتصال بدون استفاده به نظر می رسد.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir