[ad_1]

با نامه: یکی از محبوب ترین ویژگی های Discord ابزار اشتراک آن روی صفحه است. Twitch یا YouTube Live نیست ، اما به منظور به اشتراک گذاشتن گیم پلی خود با دوستان یا تنظیم یک جلسه ویدیویی گروهی ، مطمئناً مفید است. خوشبختانه ، این حتی بهتر شده است: از این پس ، کاربران Discord می توانند ویژگی اشتراک گذاری صفحه برنامه را در دستگاه های Android فعال کنند.

تا پیش از این ، اشتراک صفحه (و ویژگی Discord Live Chat مبتنی بر سرور) منحصر به برنامه دسک تاپ Discord بوده است. نسخه های وب و موبایل پلت فرم از مطالعه خارج شدند احتمالاً به دلیل مشکلات فنی است.

دلیل انحصاری بودن قبلی این ویژگی در رایانه هرچه باشد ، سرانجام اکنون به پایان رسیده است. بدیهی است که این به سختی شگفت انگیزترین به روزرسانی ویژگی موبایل تاکنون نیست ، اما ممکن است همچنان برای برخی از کاربران دارای ارزش باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=8m5yaI8Xd40

چه بخواهید کمی در حال حرکت همکاری کنید و چه فقط امیدوار باشید که بازی یا برنامه محبوب تلفن همراه خود را به دوستانتان نشان دهید ، این ویژگی جدید در شرایط خاص می تواند بسیار مفید باشد. به خصوص در فصل تعطیلات ، که اجتماعات شخصی توسط دولتهای جهانی به طور فعال دلسرد می شوند.

هنوز مدتی طول می کشد تا کاربران iOS به اشتراک صفحه دسترسی پیدا کنند (باید در ماه ژانویه منتشر شود) ، اما این برنامه تا فردا برای طرفداران سیستم عامل تلفن همراه Google در دسترس است. از نظر عملکردی ، دسترسی به ویژگی تفاوتی با میز کار ندارد – فقط به یک تماس صوتی یا کانال بپیوندید و دکمه اشتراک گذاری روی صفحه را فشار دهید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر