برنامه سال Disney + توسط کاربران Google Play


چه اتفاقی افتاده؟ می توانید بگویید ماه دسامبر است که شرکت ها جوایز “بهترین های سال” خود را منتشر می کنند. Google Play با اعلام بهترین عکس های انتخاب شده توسط کاربران و ویراستاران ، به این بسته پیوسته است. با انعکاس این واقعیت که همه ما خواب خود را در سال 2020 از دست دادیم ، لونا برنده بهترین برنامه سال شد ، در حالی که انتخاب مصرف کننده به دیزنی + رسید.

به دنبال محبوب ترین فیلم های سالانه یوتیوب ، سرویس Google دیگری ، Google Play ، از بهترین برنامه های سال خود رونمایی کرد. جایزه آرزو بهترین برنامه به Loóna: Bedtime Calm & Relax اعطا شد ، که به شما کمک می کند “از طریق جذاب” مناظر خواب “به آرامش برسید – صحنه های سه بعدی که با داستان سرایی و تعاملات ساده آنها را کشف خواهید کرد. که بدترین سال برای همه مردم است ، توانایی خواب بهتر چیزی است که همه ما می توانیم از آن قدردانی کنیم.

کاربران Google Play + Disney را به عنوان برنامه سال خود انتخاب کرده اند. با وجود تعداد زیادی در خانه و والدین که به دنبال راه هایی برای سرگرمی فرزندان خود هستند ، بسیاری از سرویس های پخش جریانی در سال 2020 در مشترکان و ساعت تماشای محتوا افزایش یافته است. علاوه بر این ، دیزنی + هم اکنون در حال نمایش فصل دوم پرچمدار جنگ ستارگان خود ، The Mandalorian است که بینندگان بسیاری را به خود جلب می کند.

در جای دیگر ، جایزه بهترین رشد شخصی شامل برنامه تناسب اندام و تغذیه Centr کریس همسورث بود ، در حالی که بدون شک بیماری همه گیر در بزرگنمایی نقش داشت و به یکی از بهترین برنامه های روزمره تبدیل شد. دیزنی + نیز همانند Reface رده بهترین ها را برای سرگرمی قرار داد – تعجب آور نیست با توجه به تعداد فیلم های حضوری اکنون در شبکه های اجتماعی.

حتما بخوانید:
اسپیس ایکس در حال برنامه ریزی برای پرواز آزمایشی در ارتفاع زیاد برای فضاپیمای SN8 خود در هفته آینده است

جنشین ایمپکت در رده بهترین بازی ها در رده نخست قرار گرفت ، در حالی که برلااله عالی توانست بهترین بازی مسابقه ای را از آن خود کند. جوکر فیلم مصرف کننده سال (و پرفروش ترین فیلم گوگل در سال 2020) بود و قفل شدن پیتر می کتاب مورد علاقه آنها در سال بود.


منبع: tanha-news.ir