برنامه آزمایشی Google Look to Speak به شما امکان می دهد با چشمان خود ارتباط برقرار کنید


با نامه: اگر شما یا یکی از عزیزانتان از اختلالات صوتی یا حرکتی رنج می برید و برای برقراری ارتباط از طریق گفتار عادی تلاش می کنید ، امروز ممکن است Google راه حلی داشته باشد. با استفاده از برنامه آزمایشی جدید این شرکت برای مکالمه ، صاحبان دستگاه های Android می توانند با استفاده از چشمان خود مجموعه ای از کلمات و عبارات از قبل نوشته شده را انتخاب کنند که سپس از طریق تلفن یا رایانه لوحی آنها با صدای بلند گفته می شود.

من خودم نتوانستم این اپلیکیشن را تست کنم اما براساس بررسی هایی که تاکنون دریافت کرده به نظر می رسد کاملاً خوب کار می کند. برخی از خستگی چشم در هنگام استفاده طولانی مدت شکایت دارند ، اما در بیشتر موارد به نظر می رسد که این یک نرم افزار مفید و کاربردی است.

البته ، همیشه ارزش دارد از Play Store با مقدار مشخصی نمک بررسی کنید – به هر حال ، هیچ وقت نمی دانید که چقدر قانونی هستند. با این حال ، حتی اگر Look to Speak وضعیت خشن تری نسبت به 83 بررسی بیش از حد درخشان آن داشته باشد ، خوشحالیم که می بینیم برنامه های آزمایشی Google متمرکز بر دسترسی مانند این هستند. این یک وضعیت برد-برد است: هر چه Google افراد بیشتری را در اکوسیستم خود معرفی کند ، مشتریان بالقوه بیشتری (و متأسفانه منابع داده) می تواند بدست آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=r6WVBSRe_ek

برای کاربران ، مزایای آن آشکار است – یک برنامه ردیابی گفتاری با کاربرد آسان و ردیابی چشم ، به افراد بی تحرک کمک می کند تا نیازهای خود را به طور م independentlyثرتر و مستقل تری برقرار کنند.

حتما بخوانید:
زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند

همانطور که یکی از بازرسان گفت ، سودمندی این فناوری لزوما در افراد دارای اختلال گفتاری متوقف نمی شود: اگر فقط می توانید به تلفن خود نگاه کنید ، مثلاً در یک مترو شلوغ ، یک تماس یا جستجوی Google را شروع کنید ، ممکن است فوق العاده مفید به روشنی ، این قابلیت در این برنامه موجود نیست ، اما ممکن است در آینده باشد. بالقوه وجود دارد

همانقدر که “نگاه کنید به صحبت” برای همه ما هیجان انگیز است ، باید تکرار کنیم که چنین است. فقط برای لحظه ای آزمایش کنید. این ایده کاملاً خوب است ، اما گوگل به دلیل کاهش میل برنامه ها و سرویس ها شناخته شده است ، بنابراین در حال حاضر ، هیچ یک از خوانندگان ما را تشویق نمی کنیم که بیش از حد به آن برنامه وابسته شوند. با این حال ، اگر می خواهید آن را برای آزمون بیاورید ، می توانید هم اکنون آن را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.


منبع: tanha-news.ir