[ad_1]

از TechSpot به

95

این واقعا به خوبی یک صفحه کلید مکانیکی بازی است. من در هشت ماه گذشته از K70 RGB Rapidfire استفاده کردم و هر چقدر که این صفحه کلید را دوست داشتم ، می خواهم آن را به K95 RGB Platinum جدید تقدیم کنم.

از WCCFTech به

90

اگر خدا وجود داشته باشد و بازی کند ، مطمئنا Corsair K95 RGB Platinum با سوئیچ های سرعت گیلاس است.

از کامپیوتر مگ

90

Corsair K95 RGB Platinum یک صفحه کلید بازی گران قیمت با ترکیبی کامل از زیبایی و عملکرد است که فضای کمی برای پیشرفت باقی می گذارد.

از techteamgb.co.uk تا

96

Corsair K95 Platinum بهترین پیشنهاد صفحه کلید Corsair است – با قیمتی مناسب.

از Kitguru.net به بعد

90

این یک صفحه کلید گران قیمت است که شاید برای همه مناسب نباشد ، اما ما معتقدیم که ویژگی های ارائه شده این صفحه کلید را به یک صفحه کلید عالی تبدیل کرده که ارزش سرمایه گذاری را دارد.

از ThinkComputers به

90

یک محصول شاخص در هر خط Corsair بدان معنی است که شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و K95 RGB Platinum واقعاً چنین کاری می کند. این همه چیز را دارد که هر گیمر از انواع مختلف بازی ها دوست دارد و نور کم بسیار مطابقت دارد. این قطعاً یکی از بهترین صفحه کلیدهایی است که در تمام سال بررسی کرده ام.

از PCWorld به

90

K95 RGB Platinum یک صفحه کلید زیبا با سوئیچ های عالی ، نورپردازی سطح بالا و یکی از بزرگترین اثر انگشت هایی است که تاکنون پیدا کرده اید. و با این حال کوچکتر از K90 قدیمی است!

از PC Gamer تا

95

اگر به دنبال بهترین تابلو انگشت هستید.

از nag.co.za به بعد

80

صفحه کلید با کیفیت بهتر و بهتر از K95 RGB Platinum پیدا نخواهید کرد. اگر پول نقد داشته باشید پشیمان نمی شوید.

از بررسی های معتبر از

90

یکی از بهترین صفحه کلیدهای بازی در اطراف ، اما بسیار گران قیمت.

با Play3r روشن

90

در طول این بررسی ، من واقعاً از استفاده از صفحه کلید مکانیکی Corsair K95 RGBPlatinum بسیار لذت بردم. برای وضعیت گل سرسبد خود ، شما واقعاً از یک صفحه کلید جانوری می گیرید که بسیار سازگار است و از لحاظ ویژگی های فوق العاده غنی است. البته ممکن است هزینه زیادی داشته باشد …

از گورو تا سه بعدی

60

وقت آن است که پایان دهیم Corsair Gaming K95 RGB Platinum واقعا یک صفحه کلید پرچمدار است. راستش را بخواهید ، کار با آن چشمگیر است ، احساس خوبی دارد ، دارای کلیدهای لمسی اضافی WASD است و با انتخاب Cherry MX Brown یا MX جدید همراه است …

از BitTech به

90

کلیدهای Nifty Cherry MX RGB Speed ​​(یا قهوه ای) ، کلیدهای ویژه ماکرو و چندرسانه ای ، استراحت مچ دست دو طرفه ، کلیدهای بازی جایگزین ، سطح استثنایی شخصی سازی کلیدها و روشنایی ، نوار LED LightEdge جدید و ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار پروفایل های مبتنی بر کنترل توسط یک رابط نرم افزاری مناسب و بسیار بهتر ، باعث می شوند که این صفحه کلید حساب شود. 180 پوند البته پول دیوانه ای است (و به ما گفته شد که ممکن است ظرف یک ماه افزایش یابد) ، اما وقتی صحبت از صفحه کلید می شود ، یک سگ برتر جدید در شهر وجود دارد.

از GameSkinny به بعد

90

K95 آینده نگر و نوآورانه است اما در کل عملی و منطقی است. این صفحه کلید رویایی یک گیمر هاردکور است – و یک سلاح جدید در زرادخانه کامپیوتر شما است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر