برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه قوی تر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند

[ad_1]

WTF؟! اگر اخیراً آنقدر خوش شانس باشید که یک پلی استیشن 5 را بگیرید ، می توانید کمی قوی تر از حد انتظار باشید. حتی ممکن است از سایر دستگاه های PS5 پر سر و صدا باشد. چطور ممکن است؟ به نظر می رسد که سونی انواع مختلفی از فن ها را در کنسول های مختلف نصب می کند.

وب سایت فناوری فرانسه Les Numériques (از طریق Tom’s Hardware) پس از آنکه متوجه شد صدای سونی آنها از کنسول خرده فروشی ساکت تر است ، این کشف را انجام داد. این نسخه چندین کنسول دیگر را خراب کرد و پنج طرفدار مختلف را در پنج دستگاه مختلف PlayStation 5 پیدا کرد.

همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است ، فن ساکت و آرام مطبوعات PS5 دارای 23 تیغه باریکتر است ، در حالی که مدل خرده فروشی تنها 17 تیغه دارد که به طور قابل توجهی ضخیم تر هستند. معمولاً اینگونه است که فن هایی که پره های کمتری دارند برای کار با خنک سازی کافی به نیروی بیشتری برای کار با سرعت بالاتر احتیاج دارند و در نتیجه سر و صدا می شوند.

با برداشتن صفحه های جانبی سفید می توانید فن موجود در PS5 خود را بررسی کنید ، این امر باعث بی اعتبار شدن ضمانت نمی شود. اما سعی نکنید آن را تعویض کنید ، در غیر این صورت ضمانت شما اراده لغو شود

تام خاطرنشان می کند که استفاده از فن های مختلف در دستگاه های مختلف به معنای وقفه / بررسی PlayStation 5 است که میزان خنک کننده و سر و صدای کنسول را آزمایش می کند ، ممکن است تجربه خریداران از کنسول را منعکس نکند. اما انتظار نداشته باشید که سونی وقتی فن کار خود را انجام می دهد ، جایگزینی را ارائه دهد.

برای اکثر کاربران ، مشکل قوی PlayStation 5 نیست. این پیدا کردن یکی است. همانند بسیاری از محصولات فنی در این فصل ، پوسته پوسته ها مقدار زیادی ماشین را برای فروش در eBay ربوده اند. یک گروه نزدیک به 3500 کنسول PS5 را برای فروش مجدد تهیه کرده است که “پشیمان نیست”.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme