[ad_1]

TL ؛ دکتر: سونی ممکن است هنگام تماشای دعوای رقبای نینتندو و مایکروسافت در مورد دعاوی مربوط به مشکلات رانندگی با کنترلرهایشان ، کاملاً احساس ناراحتی کرده باشد ، اما اکنون این شرکت با برخی از دستگاه های PS5 DualSense خود با مشکلات مشابهی روبرو شده است – و تعمیر آنها ساده ترین روند نیست.

DualSense به عنوان یکی از بهترین عناصر PlayStation 5 ذکر شده است ، اما برخی از کاربران گزارش می دهند که کنترل کننده های آنها رانش – میله های آنالوگ را تشخیص می دهند که ورودی های فانتوم را تشخیص می دهند. این می تواند بازی هایی مانند پلتفرمرها و شوترهای اول شخص را تقریباً غیرممکن کند.

یک مالک PS5 به Reddit نوشت که مشکل رانش کمتر از ده روز پس از دریافت کنسول آغاز شده است. آنها همه چیز را برای رفع آن امتحان کردند ، از جمله خاموش و روشن کردن بلوتوث ، روشن کردن کنسول ، تنظیم مجدد کنترل کننده و شارژ شبانه. اما هیچ چیزی کارساز نبود.

یکی دیگر از Redditor فیلم 15 ثانیه ای از رانش کنترل کننده را تحت تأثیر قرار دادن Destiny 2 قرار داد.

علی رغم فروش خانواده 3DS در عرض سه سال از زمان راه اندازی ، نینتندو سوییچ با مشکلات انحرافی روبرو شد که منجر به طرح دعاوی علیه اقدامات طبقاتی شد. این شرکت سرانجام سال گذشته به دلیل این وضعیت عذرخواهی کرد و اخیراً یک گروه از بازارهای فرانسه شکایتی رسمی را به دلیل نقص به کمیسیون اروپا از نینتندو ارائه دادند.

مایکروسافت همچنین در کنترلرهای Xbox One خود با اقدام گروهی برای رانش جوی استیک مواجه شد. Xbox Elite Controller 180 دلاری در اکتبر گذشته به این لباس اضافه شد.

Kotaku گزارش می دهد که انحراف کنترلر PS5 توسط گارانتی کنسول پوشش داده می شود و صفحه پشتیبانی PlayStation سونی دارای یک درگاه اختصاصی عیب یابی سخت افزار PlayStation 5 است ، اما به نظر می رسد کل این فرآیند به سختی دشوار است ، که اغلب شامل تماس های تلفنی طولانی هنگام گوش دادن به پیام های خودکار است. علاوه بر این ، شما باید هزینه ارسال کنترل کننده های آسیب دیده را به یک مرکز خدمات سونی بپردازید ، و در حالی که این شرکت هزینه های برگشت هزینه پست را پرداخت می کند ، برای برچسب اصلی تحویل هزینه ای پرداخت نمی شود.

به نظر می رسد مسائل DualSense فقط تعداد اندکی از مالکان را تحت تأثیر قرار داده است. امیدواریم که همینطور بماند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir