[ad_1]

در چارچوب: مشکلی که در اجرای اولیه این فناوری وجود دارد این است که شما تمام خطاها و مشکلاتی را که آزمایش QA از دست داده است تجربه می کنید. آیفون 12 در کمتر از دو ماه به بازار عرضه شد ، اما دارندگان آن با مشکلات زیادی در دستگاه های خود روبرو شده اند. مورد آخر شامل تخلیه باتری سریعتر از حد انتظار است.

به نظر می رسد آیفون 12 رفتار ناشیانه تری دارد. چندین کاربر در انجمن پشتیبانی اپل گزارش دادند که باتری های آنها حتی در صورت عدم استفاده به سرعت تخلیه می شوند. این مشکل اولین بار در تاریخ 25 اکتبر مورد توجه اپل قرار گرفت ، اما در چند روز گذشته چندین کاربر به این مشکل پیوسته اند.

در ابتدا ، پوستر اصلی فکر می کرد که این می تواند به دلیل بارگیری اضافی از مودم 5G باشد. کاربر استفاده از داده های تلفن همراه را غیرفعال می کند ، اما تقریباً تفاوتی در سرعت بیکاری نمی بیند. پوسترهای دیگر حتی هنگام بسته شدن برنامه ها و تازه سازی برنامه پس زمینه در تنظیمات ، میزان تخلیه سریع مشابه را مشاهده کرده اند.

یکی از مالکان ، که آیفونش یک شبه 40 درصد تخلیه شد ، گفت که اپل تلفن را تشخیص داده است و همه چیز بررسی شده است ، به این معنی که خطاهای سخت افزاری قابل تشخیص نیست بنابراین به نظر می رسد مربوط به نرم افزار باشد که خبر خوبی است. خبر بد این است که اپل اعلام نکرده است که می داند چه چیزی باعث تخلیه بیش از حد می شود و هیچ مهلتی برای تعمیر وجود ندارد.

آیفون 12 اپل اخیراً از زمان عرضه در 23 اکتبر با مشکلات مختلفی روبرو شده است. کمتر از یک ماه پس از انتشار ، مالکان شروع به شکایت از “نقص صفحه نمایش” کردند که باعث درخشش سبز یا خاکستری به صفحه تاریک یا سیاه می شود. اپل گفته است که اینها نمایشگرهای معیوبی نیستند ، بلکه یک اشکال در iOS هستند که قصد دارد آنها را برطرف کند.

در اوایل دیروز ، هزاران کاربر آیفون 12 گزارش دادند که سیگنال های 5G و LTE از دست رفته است. تا زمان نگارش این خبر ، اپل اظهار نکرده است که می داند چه عواملی باعث از بین رفتن پوشش سلول می شود.

اعتبار تصویر: پریماکوف

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر