برادران وارنر به سرعت دنباله Wonder Woman 1984 را پس از یک نمایش موفق آخر هفته دنبال کرد

[ad_1]

با نامه: Wonder Woman 1984 در کریسمس برای اولین بار ظاهر شد و بیش از حد انتظار بود. برادران وارنر نشان داد که تقریبا نیمی از مشترکان خرده فروشی HBO Max فیلم را در روز راه اندازی تماشا کرده اند. به گفته این استودیو ، کل زمان بازدید جمعه بیش از سه برابر متوسط ​​روز است.

راه حل برادران وارنر. برای اولین نمایش Wonder Woman در 1984 در HBO Max در همان روزی که به سینماها آمد ، پرهای زیادی را به هم ریخت ، اما به نظر می رسد قمار عقب افتاده نتیجه داده است.

برادران وارنر گفت که این فیلم آخر هفته تعطیلات “به راحتی تسخیر شد” و پیش بینی های “بهترین آخر هفته برای افتتاح خانه پس از همه گیری همه گیر فیلم های امسال” را پشت سر گذاشت. Wonder Woman 1984 16.7 میلیون دلار به باکس آفیس آورده و تاکنون مبلغ جهانی این فیلم به 85 میلیون دلار رسیده است.

من مطمئن نیستم که این دوره را دوره پسا همه گیری بخوانم ، زیرا اوضاع از کنترل خارج است ، اما حدس می زنم هر کدام متفاوت باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=psFf4KXJZoQ

مهمانی های مشاهده خصوصی و صفحه های عریض مانند IMAX محبوب ترین گزینه در بین بینندگان بودند. بیش از 10 هزار اجاره خصوصی در آخر هفته اول رزرو شد ، وارنر برادران گفت. Alamo Drafthouse ، AMC و دیگران اکنون گزینه اجاره مخاطبان کامل برای نمایش های خصوصی را برای ایجاد یک محیط امن تر در هنگام شیوع بیماری همه گیر ارائه می دهند.

رئیس برادران وارنر توبی امریچ گفت که آنها برای ادامه داستان دیانا پرینس با “زنان شگفت انگیز در زندگی واقعی” خود هیجان زده هستند ، که برای تکمیل سه گانه برنامه ریزی شده طولانی باز خواهد گشت.

Wonder Woman 1984 عاقبت اولین فیلم در سال 2017 و نهمین فیلم کلی در DC Extended Universe بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme