[ad_1]

Facepalm: در دوره به ظاهر بی پایان توسعه Star Citizen اتفاقات زیادی افتاده است: روسیه کریمه را ضمیمه کرده ، همه گیری جهانی آغاز شده است و ما در آستانه دیدن سومین رئیس جمهور ایالات متحده هستیم. سیمای فضایی جاه طلبانه MMO هنوز کاملاً کامل به نظر نمی رسد و عنصر تک نفره ، اسکادران 42 ، به زودی پس از حذف همه منابع بتا از نقشه راه ، دیگر به زودی در اینجا نخواهد بود

پیش تولید Star Citizen در روزهای ساده سال 2010 و با کمپین های معروف Kickstarter که دو سال بعد برگزار شد ، آغاز شد. در سال 2016 ، توسعه دهندگان صنایع فضایی Roberts Space (RSI) ، Squadron 42 را از محصول اصلی Star Citizen جدا کرد و در صورت خرید MMO ، آن را به عنوان یک بازی مستقل با قیمت 45 یا 15 دلار فروخت.

در آگوست 2019 ، RSI اعلام کرد که بتا اسکادران 42 در سه ماهه سوم سال جاری میلادی خواهد رسید. این زمان بدون نشانه ای از نسخه بتا گذشت و طرفداران در ماه اکتبر ناامید شدند ، زمانی که رئیس استودیو ، کریس رابرتز گفت که بازی “وقتی تمام شود” تمام خواهد شد.

از 23 دسامبر ، وقتی هرگونه ذکر اسکادران 42 بتا از نقشه راه پروژه حذف شد ، اوضاع حتی تاریک تر به نظر می رسید. در نامه ای به اهدا کنندگان ، رابرتز با تکرار خط خود “تمام شد وقتی تمام شد” اضافه کرد که “بیش از چند نسخه مشتاقانه منتظر عناوین قبل از اینکه بدون اشکال باشند و کاملاً اتو زده شوند” وجود داشت ، بدون شک به یک سایبرپانک خاص اشاره داشت بازی

https://www.youtube.com/watch؟v=VppjX4to9s4

رابرتز می نویسد که هیچ یک از “گیم پلی ، مکان ها و دارایی های” اسکادران 42 نشان داده نخواهد شد زیرا نسخه نهایی بسیار دور است. وی افزود: “اگر ما در حال حاضر گیم پلی بازی را بدون اسپویلر نشان دهیم ، این تصاویر درجه اول و گیم پلی است كه می تواند نزدیكتر برای بازی استفاده شود.”

“بنابراین ، من تصمیم گرفتم که بهترین کار این است که گیم پلی Squadron 42 در انظار عمومی نشان داده نشود ، و یا در مورد تاریخ انتشار بحث نکنیم تا زمانی که به بخش خانه نزدیک شویم و اعتماد به نفس بالایی نسبت به زمان باقیمانده مورد نیاز برای تکمیل بازی به حد دلخواه داشته باشیم. کیفیت “

Star Citizen اکنون بیش از 339 میلیون دلار از نزدیک 3 میلیون طرفدار خود جمع کرده است. ما می توانیم تصور کنیم که وعده ها طی سالها کاهش یافته است ، اما عکس این امر صادق است: در سال 2020 ، یک رکورد 77 میلیون دلار جمع شد ، که بیش از رکورد سال گذشته 47.7 میلیون دلار بود ، یادداشت های Polygon ، که بیشتر آنها از مردم است ، خرید و اجاره کشتی.

اسکادران 42 ، هنگامی که به اینجا می رسد ، می تواند خواسته های طرفداران دیگر سیم کارت معروف مشهور رابرتز ، فرمانده بال را برآورده کند. در آن بازیگران هالیوود از جمله هنری کاویل ، جیلیان اندرسون ، مارک همیل ، گری اولدمن ، مارک استرانگ و جان ریز دیویس بازی می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir