[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ با پایان دوره ریاست جمهوری خود ، دونال ترامپ 73 نفر را عفو کرد ، در حالی که 70 نفر دیگر مجازات آنها تخفیف یافت. علی رغم گمانه زنی ها مبنی بر بخشش جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس و راس اولبریخت از جاده ابریشم ، هیچ یک از آنها در این لیست نیست.

آسانژ افشاگر NSA ، كه هم اكنون در زندان بلمارش لندن به جرم پرش با وثیقه در سال 2012 به مدت 50 هفته در زندان است ، در اوایل ماه جاری از استرداد به امریکا جلوگیری كرد. وی به دلیل نقض قانون جاسوسی در سال 1917 در ایالات متحده تحت تعقیب است.

آسانژ که هنوز تحت تعقیب ایالات متحده است

یکی از طرفداران بعید آسانژ بازیگر زن پاملا اندرسون است. ستاره سابق بایواچ ادعا می کند گوش ترامپ را دارد و اخیراً گفته است که رئیس جمهور در حال بررسی بخشش شهروند استرالیا است. اما آسانژ کسی نبود که بخاطر قدرت اجرایی رحمت کند.

ماه گذشته ، گزارش Daily Beast گفته بود ترامپ با راس اولبریخت ابراز همدردی کرده است. بنیانگذار بازار بدنام دارو در شبکه تاریک جاده ابریشم در حال گذراندن حبس ابد بدون آزادی مشروط است. به گفته بسیاری ، مجازات بیش از جرم است. ده سال به بزرگترین فروشنده مواد مخدر Silk Road فرصت داده شد ، در حالی که سایر مدیران سایت به 17 ماه تا شش و نیم سال محکوم شدند.

آنتونی لواندوفسکی امروز جشن خواهد گرفت

اولبریخت مانند آسانژ هرگز از ترامپ گذشت نکرد. از جمله کسانی که واقعاً هستند مشاور سابق استیو بانون ، خوانندگان رپ ، لیل وین و کداک بلک و آنتونی لواندوفسکی هستند. برای کسانی که به یاد نمی آورند ، مهندس اتومبیل رانندگی خود را به اتهام سرقت اسرار تجاری از گوگل متهم کرد.

لواندوفسکی راه اندازی کامیون های بدون راننده ، اتو را پس از ترک Waymo ، متعلق به گوگل ، بنیان نهاد و بعداً به Uber فروخته شد. وی اعتراف کرد که 14000 پرونده را از کارفرمای سابق خود گرفته است ، از جمله یک سند حساس که شامل برنامه های Waymo ، شاخص ها و راه حل های فناوری برای پروژه اتومبیل خود است. وی 18 ماه زندان داشت ، اما قرار نبود این حکم تا زمان فروپاشی همه گیر آغاز شود.

ماه گذشته ، ترامپ ، دانکن هانتر ، نماینده سابق کنگره آمریكا ، كه خود را به جرم سو 250 استفاده بیش از 250،000 دلار در هزینه های تبلیغات برای هزینه های شخصی ، از جمله 1500 دلار برای بازی های Steam ، پذیرفته بود ، مورد عفو قرار گرفت.

در اینجا لیست کامل بخشش ها و جایگزینی دونالد ترامپ وجود دارد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر