[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: بتسدا را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، بدون شک یکی از علاقه مندی های صنعت بازی قبل از عرضه فاجعه بار Fallout 76 بود. در تلاش برای به دست آوردن مجدد این تاج ، این شرکت یک بازی را از یک حق رای دادن منتشر کرد که سالهاست مورد مطالعه قرار نگرفته است: ایندیانا جونز.

درست خواندید – یکی از نسخه های بزرگ بعدی بتسدا یک بازی کاملاً جدید و کاملاً اصلی ایندیانا جونز است. فقط یک روز پس از اعلام احیای مجدد برند Lucasfilm Games توسط دیزنی ، نمی توان این افشاگری را بهتر تعریف کرد

لوگوی Lucasfilm Games با اثبات علاقمندی دیزنی به مشاغل خارج از جنگ ستارگان – که یک امتیاز مثبت در کتاب ما است ، به مارک تجاری بازی ضربه می زند.

این بازی بدون عنوان توسط MachineGames ، افرادی که حق رای دادن عالی Wolfenstein را دارند ، در حال توسعه است. تاد هوارد ، از شهرت استودیوی بازی Bethesda ، به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه فعالیت خواهد کرد.

این بازی در رم ، در “بالاترین” حرفه ایندیانا جونز به عنوان “ماجراجوی معروف” برگزار خواهد شد. هنوز هیچ صحبتی در مورد نوع بازی آن وجود ندارد ، اما تجربه تاد هوارد مطمئناً در ماجراهای اول شخص و همچنین MachineGames نهفته است ، بنابراین امیدواریم این روند در اینجا ادامه یابد.

در مورد سایر جزئیات ، ما در حال حاضر چیزی برای اشتراک نداریم. دیزنی و بتسدا هر دو بسته هستند. با این حال ، اطلاعات بیشتر می توانند در مورد E3 2021 در مورد این بازی (و امیدوارم سایر موارد در فهرست Bethesda) به دست بیایند. یا معادل آن در دوره Covid-19 چه خواهد بود.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir