با AirPods خود نخوابید – می توانید آنها را ببلعید

[ad_1]

Facepalm: استفاده از هدفون در رختخواب می تواند به خواب رفتن شما کمک کند. اما استفاده از هدفون بی سیم مانند AirPods اپل اقدامی پر خطر است. فقط از مردی از ماساچوست بپرسید که به طور تصادفی AirPod را در خواب بلعیده است.

بردفورد گوتیه از وورستر ، ماساچوست ، پوشیدن AirPod را هنگام خواب دشوار دانست. دوشنبه شب پس از چندین ساعت برف زدن ، گوتیر AirPods خود را پوشید ، لیست پخش مورد علاقه خود را انتخاب کرد و برای یک خواب خوب به رختخواب رفت. با این حال ، وقتی صبح روز بعد از خواب بیدار شد ، یکی از AirPod هایش گم شده بود.

علاوه بر این ، گوتیه احساس ناراحتی در وسط سینه خود کرد ، هرچند که در ابتدا به آن فکر نمی کرد. گوتیه به WWLP News 22 گفت که او برای بیل زدن برف بیشتر بیرون رفته بود ، اما این ناراحتی همچنان باقی بود. “وقتی وارد شدم ، دوباره سعی کردم یک لیوان آب بنوشم و موفق نشدم.”

سفر به اورژانس و اشعه ایکس سریع منجر به پیدا شدن AirPod گمشده گوتیر شد که محکم در مری محصور شده بود.

خوشبختانه ، دستگاه کوچک پس از آندوسکوپی به راحتی ترمیم شد و گاتیر با احساس “واقعاً خوش شانس” که جدی نبودن مانع غافلگیرکننده بود ، توانست به خانه برگردد. مشخص نیست که آیا AirPod هنوز در شرایط کار است یا خیر.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme