[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ Super Nintendo World ، یک منطقه گسترده در استودیوی جهانی ژاپن که به حق رای دادن محبوب Nintendo Mario اختصاص یافته است ، به دلیل برنامه ریزی سومین موج بزرگ Covid-19 ، مطابق برنامه ریزی شده در 4 فوریه 2021 برای عموم آزاد نخواهد بود. بازی های المپیک توکیو که برای تابستان امسال نیز برنامه ریزی شده بودند ، در صورت بهبودی نکردن وضعیت ، می توانند برای بار دوم به تعویق بیفتند.

طبق گزارش ژاپن تایمز ، مقامات منطقه اخیراً وضعیت اضطراری این کشور را به هفت استان دیگر از جمله اوزاکا ، جایی که استودیوی جهانی ژاپن واقع شده است ، گسترش دادند. این دستور که به منظور کند کردن گسترش Covid-19 طراحی شده است ، اکنون در 11 استان از 47 استان ژاپن در حال اجرا است.

در نتیجه ، اپراتور پارک موضوعی افتتاحیه Super Nintendo World را به تعویق انداخت.

یونیورسال استودیو ژاپن گفته است که پس از لغو وضعیت اضطراری تصمیمی اتخاذ و تاریخ افتتاحیه جدیدی را اعلام خواهد کرد. از دیروز ، وضعیت اضطراری باید در 7 فوریه منقضی شود.

پارک تفریحی نینتندو تنها جاذبه بزرگ در معرض خطر نیست. همانطور که رویترز خاطرنشان کرد ، مخالفت روزافزون مردم با توکیو ، که میزبان بازیهای تاخیر در المپیک تابستان امسال است ، افزایش یافته است.

طبق نظرسنجی اخیر NHK ، تنها 16 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که بازی های المپیک باید در سال جاری برگزار شود. در ابتدا قرار بود تابستان سال گذشته این بازی ها برگزار شود ، اما به دلیل شیوع بیماری همه گیر به تعویق افتاد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر