[ad_1]

به اختصار: Games Done Quick سکویی است که در آن بهترین دونده های سرعت جهان می توانند مهارت های خود را نشان دهند و در این راه به جمع آوری پول برای امور خیریه کمک کنند. تمام کمک های مالی در طول ماراتن مستقیماً به بنیاد پیشگیری از سرطان ، یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در ایالات متحده اختصاص می یابد که فقط به پیشگیری از سرطان و تشخیص به موقع آن اختصاص دارد.

بازی های جذاب Done Quick ، ​​نسخه زمستانی دو سال ماراتن سرعت خیریه ، در Twitch کاملاً در جریان است.

این رویداد از یکشنبه گذشته با Just Cause 3 ، Donkey Kong Country و Mirror’s Edge و سایر برنامه ها آغاز شد. این اقدام روز دوشنبه با غلبه بر Ecco the Dolphin ، Startropics ، Sonic Mania و Diablo III تغییر جهت داد. دو رکورد جدید جهانی حتی در بلوک Sonic تنظیم شده اند.

در زمان نوشتن مقاله ، runner coolkid در حال بازی است Mega Man هر درصد تنها با یک میله و فقط سلاح Mega Buster.

همانطور که در مورد Summer Games Done Quick 2020 اتفاق افتاد ، این قسمت از GDQ به دلیل همه گیری در حال انجام به عنوان یک رویداد کاملاً مجازی برگزار می شود. آخرین رویداد بزرگ GDQ که به صورت حضوری برگزار شد ، بازی های معروف Awesome Done Quick 2020 در آن زمان یک سال پیش بود.

AGDQ 2021 تا اوایل صبح یکشنبه ، 10 ژانویه بدون وقفه ادامه دارد و با مجموعه ای از افسانه زلدا: اوکارینای زمان پایان می یابد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر