[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: بخت و اقبال طرفداران بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در سال 2021 با انتشار اخیر یک بازی فراموش شده برای پلی استیشن اصلی منتقل شده است. قلعه مجیک حتی در حالت ناتمام خود بسیار چشمگیر به نظر می رسد و اگر در بازار عرضه می شد می توانست در اواخر دهه 90 موج های جدی ایجاد کند.

همانطور که داستان می رود ، Magic Castle توسط دو توسعه دهنده مستقل در اواخر دهه 90 با استفاده از پلتفرم Net Yaroze ، یک کیت توسعه دهنده برای PlayStation اصلی ایجاد شد.

هدف قلعه سحرآمیز این بود که “یک بازی سرکش مانند به صورت سه بعدی ایجاد کند که می تواند به تعداد نامحدودی انجام شود.” این چهار کلاس شخصیت دارد که می تواند بازی کند – شوالیه ، جادوگر ، کماندار و جنگنده – و از بازیکنان می خواهد که از طریق 20 طبقه قلعه پیشروی کنند.

پس از هشت ماه سنگ زنی ، این دو نفر آن را خریداری کردند و در حالی که سونی ابراز اشتیاق می کرد ، آنها بیشتر علاقه مند به جذب توسعه دهندگان برای کار بر روی یک پروژه متفاوت بودند.

تیم رد کرد ، قلعه جادویی به تعویق افتاد و در نهایت توسعه دهندگان جداگانه راه خود را دنبال کردند.

یکی از سازندگان بازی به نام PIROWO اخیراً پروژه ناتمام را دوباره کشف کرده و تصمیم به تسریع در آن گرفته است.

در این مرحله بازی بیشتر به پایان رسیده است ، فقط پشتیبانی از چهار بازیکن و ترجمه ژاپنی از دست رفته است. از آن زمان در اینترنت برای لذت بردن از همه منتشر شده است. می توانید یک نسخه از بازی و کتابچه راهنمای آن را به همراه دستورالعمل در بایگانی اینترنت دریافت کنید.

یک نسخه به روز شده ، شاید با برخی از مطالب فوق ، به عنوان “به زودی” لیست شده است.

عکس از ویکی پدیا[ad_2]

منبع: tanha-news.ir