[ad_1]

با نامه: جای تعجب نیست که از ابتدای شیوع همه گیر موارد افسردگی و اضطراب افزایش یافته است. انزوا ، ترس ، تنهایی و قفل می تواند حتی سلامت روانی قوی ترین فرد را تضعیف کند ، اما یک وسیله پوشیدنی می تواند برای کسانی که نمی توانند کمک کنند یا نمی خواهند کمک کنند.

دستگاه که Moodbeam نامیده می شود ، فقط دو دکمه دارد – یکی برای ضبط هنگام احساس شادی (زرد) و دیگری برای لحظات غم انگیز (آبی). این کار شرکتی مستقر در انگلستان است که Moodbeam نیز نامیده می شود.

با ثبت اوقات مختلف روز که کاربران دچار تغییرات ناگهانی در حالت عاطفی خود می شوند ، مچ دست و برنامه های کاربردی همراه می توانند الگوها و روندهایی را نشان دهند ، به کاربران اجازه می دهد موقعیت هایی را که باعث احساسات منفی می شوند ، شناسایی کنند.

استفاده بالقوه بهتر از فناوری ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربر با خانواده و دوستان است. بسیاری از مردم خوشحال نیستند که اعتراف می کنند که از نظر ذهنی دست و پنجه نرم می کنند ، اما Moodbeam می تواند به آنها کمک کند بدون اینکه مستقیماً درخواست کمک کنند ، با دیگران ارتباط برقرار کنند.

این دستگاه پوشیدنی همچنین به عنوان روشی برای نظارت بر سلامت کارکنان شاغل در خانه که ممکن است انزوا و تنهایی را تجربه کنند ، برای شرکت ها (اختیاری) قرار گرفته است. “مشاغل در حال تلاش برای برقراری ارتباط با کارکنان شاغل در خانه هستند. در اینجا آنها می توانند از 500 عضو بپرسند ، “حال شما خوب است؟ بدون برداشتن تلفن ، “کریستینا کلمر مک هیو ، بنیانگذار مودبیم به بی بی سی گفت.

کلمر که در سال 2016 راه اندازی شد ، پس از اینکه متوجه شد دخترش در مدرسه دست و پنجه نرم می کند ، با مودبیام بیرون آمد و می خواست راهی برای فرزندش باشد تا به او بگوید که چه احساسی دارد. این دستگاه اخیراً به کانون توجهات رانده شد زیرا بیماری همه گیر مشکلات روانی بیشتری را به وجود آورد.

در حالی که ویژگی اصلی Moodbeam با قیمت 50 پوند (67 دلار) با یک اپلیکیشن یا ساعت هوشمند قابل تکرار است ، اما سادگی آن احتمالاً مورد توجه افراد مسن جامعه و کارگران مشغول قرار خواهد گرفت.

برای کسانی که از راه دور کار می کنند و عاشق فضای باز هستند ، ماشین مفهومی نیسان می تواند بهترین ها را از هر دو جهان ارائه دهد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر