این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد

[ad_1]

WTF؟! آیا بازی های رایانه ای زیادی انجام می دهید؟ آیا دوست دارید برای سرگرمی / سرگرمی یا وسواس خود برای مدت یک سال حدود 41000 دلار به شما پرداخت کنند؟ به نظر می رسد این چشم انداز اغوا کننده توسط یک طراح سیستم بریتانیایی که به دنبال یک گیمر برای مدیریت بخش تجربه کاربر بیش از حد خود است ، ارائه شده است.

همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، OPSYS به تازگی یک طراح سیستم های رایانه ای از استکهپورت انگلستان تاسیس شده است. او به دنبال کسی است که بتواند روی رایانه های خود بازی کند و 30،000 پوند (حدود 41،000 دلار) برای موقعیت 12 ماهه پیشنهاد دهد.

این شرکت توضیح می دهد: “ما به جای پرداخت 30000 پوند به یك فرد تبلیغاتی برای تبلیغ قدرتمندترین رایانه های جهان ، 30،000 پوند به شما می دهیم تا با آنها بازی كنید.

متن آگهی به شما ایده ای از آنچه OPSYS به دنبال آن است می دهد: ”فقط معتاد بازی. مهندس OPSYS Overpowered User Experience (OUX) نمی تواند یک روز کامل را به قول گیمرهای wtf به جستجو بپردازد. باید بدانی که. بنابراین ، بلافاصله به متا ، الگوهای رفتاری و بهترین راه برای به حداقل رساندن مسیر رسیدن به پیروزی آسان فکر کنید ، شما برای این کار مناسب هستید. “

همچنین به شرطی که هیچ ترول و قبیله ای وجود نداشته باشد و به نظر می رسد عدم علاقه به والدین شما می تواند یک مزیت باشد.

این که آیا این یک رقابت واقعی است یا یک تبلیغ تبلیغاتی قابل بحث است. بازخورد OPSYS حداقل ، هرچند مثبت است و روند درخواست شامل ارسال یک فیلم 60 ثانیه ای در شبکه های اجتماعی است که توضیح می دهد چرا شما لیاقت این موقعیت را دارید و استفاده از هشتگ شرکت در توییتر یا اینستاگرام.

آنچه مربوط به کار غیر از بازی است ، مشخص نیست ، اگرچه به نظر می رسد ارتقا the شرکت یک الزام باشد. موقعیت تمام وقت از راه دور انجام می شود و هیچ اشاره ای به این نکته نیست که فقط برای ساکنان انگلستان آزاد است. درخواست ها در تاریخ 9 آوریل بسته می شوند و آخرین مصاحبه در 12 آوریل انجام می شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme