[ad_1]

چرا مهم است: حالت هایی از این دست بسیار کاربردی نیستند (به عنوان مثال این مدل بسیار قدرتمند است) ، اما خوب است که ببینید وقتی بیرون از چارچوب فکر می کنید چه چیزی ممکن است. و چه کسی می داند ، با کمی اصلاح بیشتر ، ممکن است یک محصول در بازار یا بهبود یک اسباب بازی موجود ظاهر شود.

در طول سال ها ، ما شاهد تغییراتی کاملاً ترسناک در تپانچه Nerf بوده ایم (Nerf N-Strike Maverick بزرگ مارک رابرت ، با قدرت یک مخزن پینت بال 3000 PSI ، بلافاصله ظاهر می شود). از طرف دیگر ، این Nerf Blaster 4 زمانه با گاز Peter Sripol ، به همان اندازه فریبنده (و بسیار قابل کنترل تر) است.

Sripol بلستر موتوری Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 را راه اندازی کرد ، موتورهای الکتریکی را که به طور معمول تپانچه را تغذیه می کند ، از بین برد و یک موتور 4 زمانه Toyan را برای کاربردهای RC جایگزین کرد.

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد ، سوار شدن موتور تپانچه به کار سفارشی زیادی نیاز ندارد. با این حال ، با توجه به تمرکز بیشتر موتور بر روی گشتاور پایین رده ، نتایج چندان چشمگیر نبودند. در برنامه ای مانند آنچه شما واقعاً نیاز دارید دور در دقیقه بالا است.

با چند اصلاح دیگر ، Sripol توانست عملکرد آن را حتی از موتورهای الکتریکی معمولی نیز بهتر کند. وی همچنین با نصب صحیح مخزن سوخت و افزودن مینی لوله اگزوز پر شده با روکش ، محل نصب را تمیز کرد.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir