این تپانچه گازی Nerf از موتور الکتریکی خود بهتر عمل می کند


چرا مهم است: حالت هایی از این دست بسیار کاربردی نیستند (به عنوان مثال این مدل بسیار قدرتمند است) ، اما خوب است که ببینید وقتی بیرون از چارچوب فکر می کنید چه چیزی ممکن است. و چه کسی می داند ، با کمی اصلاح بیشتر ، ممکن است یک محصول در بازار یا بهبود یک اسباب بازی موجود ظاهر شود.

در طول سال ها ، ما شاهد تغییراتی کاملاً ترسناک در تپانچه Nerf بوده ایم (Nerf N-Strike Maverick بزرگ مارک رابرت ، با قدرت یک مخزن پینت بال 3000 PSI ، بلافاصله ظاهر می شود). از طرف دیگر ، این Nerf Blaster 4 زمانه با گاز Peter Sripol ، به همان اندازه فریبنده (و بسیار قابل کنترل تر) است.

Sripol بلستر موتوری Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 را راه اندازی کرد ، موتورهای الکتریکی را که به طور معمول تپانچه را تغذیه می کند ، از بین برد و یک موتور 4 زمانه Toyan را برای کاربردهای RC جایگزین کرد.

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد ، سوار شدن موتور تپانچه به کار سفارشی زیادی نیاز ندارد. با این حال ، با توجه به تمرکز بیشتر موتور بر روی گشتاور پایین رده ، نتایج چندان چشمگیر نبودند. در برنامه ای مانند آنچه شما واقعاً نیاز دارید دور در دقیقه بالا است.

با چند اصلاح دیگر ، Sripol توانست عملکرد آن را حتی از موتورهای الکتریکی معمولی نیز بهتر کند. وی همچنین با نصب صحیح مخزن سوخت و افزودن مینی لوله اگزوز پر شده با روکش ، محل نصب را تمیز کرد.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>