این تپانچه گازی Nerf از موتور الکتریکی خود بهتر عمل می کند

[ad_1]

چرا مهم است: حالت هایی از این دست بسیار کاربردی نیستند (به عنوان مثال این مدل بسیار قدرتمند است) ، اما خوب است که ببینید وقتی بیرون از چارچوب فکر می کنید چه چیزی ممکن است. و چه کسی می داند ، با کمی اصلاح بیشتر ، ممکن است یک محصول در بازار یا بهبود یک اسباب بازی موجود ظاهر شود.

در طول سال ها ، ما شاهد تغییراتی کاملاً ترسناک در تپانچه Nerf بوده ایم (Nerf N-Strike Maverick بزرگ مارک رابرت ، با قدرت یک مخزن پینت بال 3000 PSI ، بلافاصله ظاهر می شود). از طرف دیگر ، این Nerf Blaster 4 زمانه با گاز Peter Sripol ، به همان اندازه فریبنده (و بسیار قابل کنترل تر) است.

Sripol بلستر موتوری Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 را راه اندازی کرد ، موتورهای الکتریکی را که به طور معمول تپانچه را تغذیه می کند ، از بین برد و یک موتور 4 زمانه Toyan را برای کاربردهای RC جایگزین کرد.

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد ، سوار شدن موتور تپانچه به کار سفارشی زیادی نیاز ندارد. با این حال ، با توجه به تمرکز بیشتر موتور بر روی گشتاور پایین رده ، نتایج چندان چشمگیر نبودند. در برنامه ای مانند آنچه شما واقعاً نیاز دارید دور در دقیقه بالا است.

با چند اصلاح دیگر ، Sripol توانست عملکرد آن را حتی از موتورهای الکتریکی معمولی نیز بهتر کند. وی همچنین با نصب صحیح مخزن سوخت و افزودن مینی لوله اگزوز پر شده با روکش ، محل نصب را تمیز کرد.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme