[ad_1]

با نگاه به آینده: کدام یک از پرفروش ترین کنسول های سال 2021 خواهد بود؟ آیا پلی استیشن 5 می تواند تاج خود را بگیرد یا Xbox Series X سرعت خود را بالا می برد و رقیب خود را شکست می دهد؟ به گفته تحلیلگران صنعت ، نه سونی و نه مایکروسافت در رتبه اول قرار نخواهند گرفت. این نینتندو سوییچ خواهد بود و سرانجام مدتها پیش می توانستیم شایعات مربوط به نسخه Pro را ببینیم.

در ویژگی سالانه GamesIndustry.biz ، تحلیلگران روند صنعت را برای سال آینده پیش بینی می کنند. مت پیسكاتلا از گروه NPD معتقد است كه نینتندو سوییچ در سال 2021 تعداد بیشتری از رقبای نسل بعدی خود خواهد فروخت ، اگرچه او معتقد است كه این نتیجه تلاش برای محتوا و تبلیغات است ، نه مدل جدیدی از ماشین هیبریدی.

دکتر Serkan Toto از Kantan Games موافقت می کند که سوییچ پرفروش ترین کنسول سال باشد ، نتیجه بازی درجه یک و “این دستگاه به محصول سبک زندگی بازار انبوه در سال 2020 تبدیل شده است.”

یکی از مواردی که توتو و پیسکاتلا در آن اختلاف نظر دارند ، راه اندازی Switch Pro است. سال گذشته ، Toto گفت که یک سوئیچ Pro سازگار با 4K به روز شده در سال 2020 راه اندازی می شود. “بدون شک نینتندو Switch Pro را در سال 2020 منتشر می کند ، حدس می زنم 399 دلار باشد.” به موقع. البته ، این هرگز اتفاق نیفتاده است ، اما Toto معتقد است که این دستگاه در سال مالی بعدی نینتندو وارد بازار خواهد شد.

در جای دیگر ، Piers Harding-Roll های Toto و Ampere Analysis معتقدند که PS5 عملکرد بهتری نسبت به Xbox Series X دارد. با حدود 8.5 میلیون محموله PS5 از اواخر مارس 2021. همچنین انتظار می رود PSVR جدید در سال 2022 وارد شود ، که مطابق با آنچه جیم رایان مدیرعامل سونی در ماه اکتبر گفت مطابقت دارد.

آیا علاقه مند هستید که یاد بگیرید چگونه نینتندو ، با وجود اشتباهات گذشته ، به جایگاه فعلی خود رسیده است؟ ویژگی “در برابر همه شانس: نینتندو چگونه این کار را انجام داد” را بررسی کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir