این باند یک کامیون حامل محصولات اپل به ارزش 6.6 میلیون دلار را ربودند

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ محصولات اپل به لطف قیمت بالای خود مدتهاست که مورد توجه سارقان قرار گرفته است. اما باند به جای اینکه یکی از فروشگاه هایش غارت شود ، مانند معمول ، یک باند در انگلیس یک کامیون را به سرقت برد و 5 میلیون پوند (حدود 6/6 میلیون دلار) کالای این شرکت را به سرقت برد.

پلیس گفت این حادثه در شهرستان نورتهمپتونشایر انگلیس در 10 نوامبر رخ داده است. این باند قبل از رانندگی با وسیله نقلیه در مسافتی کوتاه و انتقال هر 48 پالت از محصولات به کامیون خود ، راننده و نگهبانان امنیتی را ببندند و گروگان ها را پشت سر بگذارند. این اقلام بعداً به وسیله نقلیه سوم در حدود 10 مایلی منتقل شدند.

هم اکنون کارمندان از شاهدان و هر کس “کسانی که ممکن است محصولات اپل را برای فروش در شرایط غیرمعمول ارائه دهند یا کسی را می شناسد که چنین اقلامی را با قیمت پایین می فروشد” جلب می کنند.

طیف گسترده ای از محصولات اپل ربوده شده است. اقلام به سرقت رفته شامل آیفون 11s ، ساعتهای اپل ، آیپدها ، AirPods و شارژرها بود.

در اوایل ماه ژوئن ، آیفون هایی که در جریان اعتراض به مرگ جورج فلوید در سرقت از فروشگاه های اپل ایالات متحده به سرقت رفته بودند ، پیام هایی را نشان می داد که می نوشت: “این دستگاه غیرفعال شده و در حال ردیابی است. به مقامات محلی اخطار داده خواهد شد. “مشخص نیست که کالاهای اخیراً ربوده شده ردیابی می شوند یا محصولات قابل استفاده هستند.

گزارش های مربوط به برخورد فروشگاه های اپل توسط سارقان بسیار عقب است. در سال 2013 ، سارقان مسلح 1.3 میلیون دلار کالا از مکانی در پاریس فرانسه به سرقت بردند و مواردی از ورود افراد با لباس کارمند به فروشگاه ها در سال 2016 و رفتن با آیفون وجود داشت. در سال 2018 ، این فیلم ضرب و شتم دیگری از فروشگاه در کالیفرنیا را ضبط کرد. این ایالت بعداً 17 نفر را به دلیل یک سری سرقت متهم کرد.

اعتبار تصویر: Jevanto Productions و rangizzz

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme