این آهنگ های Super Mario World با استفاده از نمونه های اصلی بازسازی شد

[ad_1]

خلاصه: Super Mario World با فروش کل 20.6 میلیون واحد در طول عمر خود ، پرفروش ترین بازی در سیستم سرگرمی Super Nintendo بود. بدون شک این واقعیت به این واقعیت کمک کرد که Super Mario World با کنسول های منتخب SNES کامل شد ، اما هنوز هم یک بازی خارق العاده با موسیقی متن عالی بود.

در حقیقت ، این موسیقی در موسیقی ما به یادماندنی 8 و 16 بیتی بازی ویدیویی از سپتامبر گذشته برجسته بود.

SNES سخت افزار قدرتمندی برای زمان خود بود ، اما در مقایسه با آنچه امروز امکان پذیر است ، بسیار محدود بود. به عنوان مثال زیر سیستم صوتی فقط 64 KB SRAM داشت ، این بدان معنی بود که آهنگسازان برای انجام هر کاری درست مجبور به استفاده از فشرده سازی زیادی بودند. کافی است خودتان را به فکر بیندازید که موسیقی متن SNES بدون همه قربانیان چگونه به صدا در آمده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=BHCBzTsg854

اکنون چند پاسخ داریم.

کاربر توییتر The Brickster و برخی از دوستانش به طور فعال در حال کار بر روی Super Mario World Restored هستند ، پروژه ای که شامل ردیابی نمونه های اصلی مورد استفاده برای ایجاد موسیقی درون بازی و بازگرداندن آهنگ ها از ابتدا است.

چرا کسی قبلاً این کار را نکرده بود؟ فقط کسی نام نمونه های اصلی را نمی دانست.

https://www.youtube.com/watch؟v=0idfgpAgzbY

نشت بزرگ IP نینتندو در سال گذشته را به خاطر دارید؟ مشخص شد که این کد حاوی کد منبع Super Mario Advanced است که از نمونه های Super Mario World استفاده مجدد می کند. اکنون که مردم نام نمونه های اصلی را دانستند ، توانستند آنها را ردیابی و آهنگ ها را بازیابی کنند.

تاکنون ، بریکستر و خدمه آن 9 آهنگ بازسازی شده منتشر کرده اند و صدای آنها بسیار شگفت انگیز است. در مقایسه با نسخه های اصلی ، کمی سرزنده ترند و پژواک بیشتری دارند. این احتمالاً چیزی است که واقعاً از آن قدردانی کرده و از آن متنفر خواهید بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme