اینتل می گوید که می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند ، بخشی از تولید خود را به ریخته گری های خارجی واگذار می کند

[ad_1]

چرا مهم است: آخرین گزارش درآمد اینتل ، جدیدترین گزارش در اختیار Bob Swan است و با توجه به جدیدترین موانع تولید این شرکت ، به نظر می رسد بسیار مثبت باشد. مدیر عامل شرکت Incoming ، پت گلسینگر می گوید که این شرکت قرار است تراشه های 7 نانومتری خود را در سال 2023 تحویل دهد ، اما در عین حال نیاز به برون سپاری برخی از تولیدات تراشه را در زمان افزایش آن تشخیص می دهد.

آخرین گزارش درآمد اینتل منتشر شده است و به نظر می رسد این شرکت در سال 2020 با رکورد 77.9 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به سال 2019 نسبت به سال 2019 رشد 8 درصدی داشته است. در عین حال ، اینتل می گوید که 20.9 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. در سود و 19.8 میلیارد دلار به سهامداران پرداخت کرد.

برای سه ماه منتهی به دسامبر ، غول سیلیکون درآمد 20 میلیارد دلاری و سود خالص 5.9 میلیارد دلار گزارش کرد که هر دو کمتر از Q4 2019 است. با این حال ، این کمی بالاتر از انتظارات برای سرمایه گذاران عمومی است و مطمئناً بهتر از پیش بینی های قبلی اینتل است. این شرکت نتایج حاصل را به دلیل فروش سریع رایانه ، به ویژه در طبقه پایین ، که ناشی از انتقال سریع به کار و تحصیل در منزل است ، نسبت می دهد.

گروه مرکز داده اینتل در مقایسه با Q4 2019 16٪ کاهش فروش داشته است ، اما فروش کلی برای سال مالی 2020 11٪ بیشتر از سال قبل بوده است. جالب توجه است که بخش اتومبیلرانی خودران Mobileye 39٪ فروش بیشتری در سه ماهه چهارم سال 2020 نسبت به سه ماهه مشابه سال 2019 گزارش کرده است. و اگرچه هنوز بخش نسبتاً کمی از اینتل است ، Mobileye به سرعت در حال آماده سازی زمینه برای تبدیل شدن به بزرگترین تسلا است رقیب

در بیانیه ای ضمن دعوت سرمایه گذار ، مدیر عامل جدید پت گلسینگر گفت که اینتل در تلاش است تا مشکلات تولید 7 نانومتری خود را به سرعت حل کند تا در سال 2023 اجازه تولید انبوه پرتفوی تراشه های خود را بدهد. گلسینگر همچنین هشدار داد که اینتل احتمالاً مجبور است برخی از آنها را برون سپاری کند. تولید تراشه آن به ریخته گری های خارجی. ما نمی دانیم که این شرکت با استفاده از فرایندهای فناوری خارجی چه مدل هایی را برای تولید انتخاب می کند ، اما این ممکن است یک انتقال تدریجی باشد که در ابتدا شامل تولید Core i3 می شود.

اخیراً ، گلسینگر به کارمندان ارشد اینتل گفت که این شرکت “باید محصولات بهتری نسبت به یک شرکت سبک زندگی خاص در کوپرتینو تهیه کند.” منظور او البته اپل بود ، اما هنوز طرحی برای چگونگی تحقق این امر تدوین نکرده است. با این حال ، گلسینگر از پیشکسوتان اینتل است که پیش از این 30 سال را در این شرکت در نقش های مختلف از جمله CTO گذرانده است.

بازگشت وی پیشکسوتان دیگر را ترغیب می کند که پا جای پای او بگذارند. یک مثال قابل توجه ، همکار ارشد سابق اینتل ، گلن هینتون ، است که قبلاً به عنوان یک معمار اصلی در پروژه اصلی پردازنده مرکزی نهالم این شرکت کار می کرد ، از جمله. وی برای کمک به پروژه های آینده اینتل از بازنشستگی باز خواهد گشت و گلسینگر می گوید با توجه به تمرکز شرکت به سمت مهندسی ، می توان انتظار داشت افراد مهم دیگری نیز برگردند.

در هر صورت ، گلسینگر می گوید استفاده از ریخته گری های خارجی فقط به عنوان روشی برای پرکردن خلا gap در نظر گرفته می شود در حالی که این شرکت مشکلات تولید داخلی خود را برطرف می کند. هدف نه تنها بستن این شکاف ها ، بلکه بازگرداندن “این موقعیت رهبر بی چون و چرای در فرایندهای فناوری” است.

برای این منظور ، مدیر عامل جدید اینتل چهار اصل مهم برای حرکت به جلو را بیان می کند. این شرکت نیاز به طراحی و ساخت محصولات بهتر با استفاده از مشارکت های موجود در OEM دارد. علاوه بر این ، برای اینکه اینتل بتواند اعتماد مشتریان خود را جلب کند ، باید چابک تر شود. در مورد اپل ، خیلی دیر است – شرکت مستقر در کوپرتینو در حال استفاده از سیلیکون خود است و احتمالاً هرگز بر نخواهد گشت.

دو اصل راهنمای آخر مربوط به فرهنگ شرکت است ، ابتدا با ایجاد تمرکز جدیدی بر نوآوری مهندسی و سپس با ایجاد فرهنگ داده محور که با نیازهای مشتری سازگارتر باشد. گلسینگر در 15 فوریه نقش خود را به عهده خواهد گرفت و به سرمایه گذاران گفت كه پس از “من كاملاً از تجزیه و تحلیل و بهترین راه پیشبرد تشكر می كنم” جزئیات بیشتری در مورد نقشه راه 2023 ارائه خواهد داد.

اعتبار تصویر: درسگرگ

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme