ایلان ماسک جف بزوس را ثروتمندترین مرد جهان معرفی کرد


تصویر بزرگ: کارآفرین سریال ایلان ماسک از جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، به عنوان ثروتمندترین مرد جهان پیشی گرفت. چندین سال است که بزوس در بالای لیست یا تقریباً کنار آن قرار دارد و بیشتر ثروتش به دلیل سهم خود در آمازون است. در همین حال ، ماسک به دلیل افزایش سریع ارزش سهام تسلا ، ارزش خالص آن طی سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

یک سال پیش تا روزی که تسلا با 93.81 دلار بسته شد. در زمان تهیه این مقاله ، ارزش سهام شرکت خودروهای الکتریکی ماسک تقریباً هفت درصد در روز افزایش یافته و با قیمت 807.09 دلار معامله می شود. بر اساس گزارش بلومبرگ و شاخص میلیاردرهایش ، که 500 فرد ثروتمند جهان را رتبه بندی می کند ، این تجمع کافی بود تا ماسک را از بزوس جلو اندازد.

همانطور که CNBC اشاره کرد ، افزایش ماسک در سال گذشته چیزی باورنکردنی نیست. طبق این نشریه ، وی در 12 ماه گذشته ثروت بیشتری نسبت به ارزش خالص کل بیل گیتس از 132 میلیارد دلار کسب کرده است.

در پاسخ به تحولات در توییتر ، ماسک به سادگی گفت ، “چقدر عجیب“و به دنبال با”خوب ، بیایید به کار برگردیم …

در سال 2018 ، ماسک گفت که تقریبا نیمی از پولش برای حل مشکلات اینجا در زمین استفاده شده است ، در حالی که بقیه برای ایجاد یک شهر خودپایدار در مریخ استفاده می شود.

اعتبار تصویر الکس گاکوس ، شیر رادین
منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>