ایلان ماسک آزمایش Covid-19 را پس از دریافت نتایج متفاوت در همان روز ، “جعلی” خواند

[ad_1]

سیب زمینی داغ: ایلون ماسک هرگز در هنگام انتقاد از انسداد Covid-19 و کوچک جلوه دادن شدت ویروس کرونا خجالتی نبوده است. اکنون رئیس تسلا می پرسد که آیا آزمایشاتی که ویروس را تشخیص می دهد ، پس از مصرف چهار آزمایش در یک روز ، دو مورد مثبت است ، در حالی که دو مورد منفی هستند.

در یک توییت اخیر ، ماسک نوشت: “چیزی بسیار جعلی در حال رخ دادن است. امروز چهار بار آزمایش کوویید انجام شد. دو آزمایش منفی ، دو آزمایش مثبت شد. دستگاه مشابه ، آزمایش مشابه ، همان پرستار. تست سریع آنتی ژن BD.” احتمالاً اشاره به آزمایش آنتی ژن سریع Becton Dickinson and Co. وی هشدار داد: “اگر این اتفاق برای من بیفتد ، برای دیگران نیز اتفاق می افتد.”

در پاسخ به سایر کاربران توییتر ، ماسک گفت که علائم “سرماخوردگی معمولی” را نشان می دهد. مدیر عامل همچنین تست های PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز) را از آزمایشگاه های جداگانه دریافت می کند ، انتظار می رود نتایج پس از 24 ساعت انجام شود.

همانطور که رویترز خاطرنشان کرد ، بکتون دیکینسون ، ارائه دهنده آزمایش آنتی ژن در ماه سپتامبر گفت که او در حال بررسی گزارش هایی از خانه های سالمندان است که تجهیزات آزمایش سریع ویروس کرونا به او نتایج مثبت کاذب می دهد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده هشدار داده است که آزمایش آنتی ژن Covid-19 ممکن است نتایج مثبت کاذب را نشان دهد.

در ماه آوریل ، ماسک گفت که دستورات پناهگاه ویروس کرونا “فاشیستی” است و حقوق بشر را نقض می کند. پیش از این ، او گفته بود که “تقریباً صفر مورد جدید” Covid-19 در ایالات متحده تا پایان آوریل وجود دارد. نظرات او بیل گیتس ، میلیاردر همکار را خشمگین کرد و وی اظهارات ماسک را “رسوا” خواند.

در طی مصاحبه ای در پادکست Sway در ماه سپتامبر ، ماسک گفت که نه او و نه خانواده اش واکسن Covid-19 را دریافت نخواهند کرد زیرا “در معرض خطر Covid یا فرزندان من نیست”.

آخرین آمار ویروس کرونا برای ایالات متحده نشان می دهد که در مجموع 10،873،936 نفر از نظر ویروس آزمایش شده اند و 248،585 مورد مرگ و میر وجود دارد که بیش از هر کشور دیگر است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme