[ad_1]

چرا مهم است: اواخر سال 2020 بهترین زمان برای یک پارسه نبود. بازیکنان کنسول با کمبود دستگاه های نسل جدید دست و پنجه نرم می کردند و کاربران کامپیوتر با عرضه جدیدترین سخت افزارهای AMD و Nvidia با مشکلات مشابهی روبرو می شدند. برخی از این مشکلات ممکن است کاهش یابد زیرا ما عمیق تر به سال 2021 می رویم ، اما مشتریان ایسوس چیز دیگری برای بحث دارند: افزایش قیمت ها.

ایسوس در اطلاعیه جدیدی که در صفحه فیس بوک PC DIY این شرکت ارسال شده ، فاش کرد که قیمت محصولات پردازنده های گرافیکی و مادربردها را افزایش می دهد.

این تغییرات از اوایل سال 2021 به اجرا در می آیند و هدف آنها انعکاس “افزایش هزینه” برای اجزا ، عملیات ، فعالیت های تدارکاتی و “ادامه تعرفه های واردات” است.

ایسوس می گوید از طریق گفتگو با تأمین کنندگان و شرکای تدارکات خود ، همه کارها را برای “به حداقل رساندن افزایش قیمت” انجام داده است ، اما به نظر نمی رسد که این صحبت ها برای جلوگیری از افزایش قیمت به طور کامل مثمر ثمر بوده باشد. در حال حاضر مشخص نیست که میزان MSRP محصولات ایسوس چقدر افزایش می یابد.

گرچه این خبر برای بسیاری از گیمرهای رایانه ای که امیدوارند مادربرد یا کارت گرافیک ایسوس را بگیرند خبر ناامیدکننده ای است ، اما ما نمی توانیم دقیقاً شرکت را بخاطر تصمیم گیری در این زمینه مقصر بدانیم. همانطور که گفته شد ، ما در بحبوحه “تغییر بی سابقه بازار” هستیم که عمدتا توسط همه گیری Covid-19 ادامه دارد.

ما امیدواریم که این افزایش قیمت فقط یک یا دو ماه طول بکشد ، اما همانطور که برای بیشتر سال 2020 بود ، پیش بینی آینده در اینجا غیرممکن است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir