[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: از زمان انتشار در ماه سپتامبر ، هیچ GPU جدید Nvidia RTX در قفسه ها وجود ندارد. از زمان راه اندازی آنها در نوامبر و دسامبر ، هیچ GPU جدید AMD Radeon در قفسه ها وجود ندارد. بیایید این دور را فراخوانی کنیم و آن را قرعه کشی اعلام کنیم و به دور دوم نگاهی بیندازیم: وقتی کارت هایی در قفسه ها وجود دارد و گیمرها می توانند با کیف پول خود رأی دهند ، چه کسی قهرمان این دوره از مسابقات می شود؟

انویدیا می گوید انویدیا. (برای شفافیت پارافارس شده است.)

انویدیا با سری RTX 3000 در حال چرخش است ، اما یک قلاب چپ تعجب آور دارد که در بالها منتظر است. ایسوس به طور تصادفی وجود RTX 3080 Ti را تأیید کرد و نشان داد که 20 گیگابایت حافظه دارد. کارت جدید RX 6900 XT است.

ماهها در مورد نسخه 20 گیگابایتی RTX 3080 صحبت شده است ، همانطور که در مورد پشته های مشابه نیز بهبود یافته است: همچنین انتظار می رود 16 گیگابایت RTX 3070 و 12 گیگابایت و 6 گیگابایت RTX 3060. انتظار می رود جف فیشر از انویدیا ، معاون ارشد GeForce ، آنها را در یک رویداد مجازی در 12 ژانویه اعلام کند. شایعات حاکی از آزادی در فوریه است.

از نظر عملکرد ، مدل های Ti درست بالاتر از نمونه های وانیلی خود قرار می گیرند. افزایش حافظه باعث بهبود چند درصدی ، در رزولوشن های بالاتر می شود و شایعات افزایش سرعت ساعت و تعداد هسته ها می تواند 10 up ارتقا یابد. در بدترین حالت می توان قیمت آنها را به روشی مشابه بهبود بخشید ، اما احتمالاً کمی بالاتر از MSRP فعلی خواهد بود. در نتیجه ، الگوی وانیل نیز می تواند کاهش یابد.

اما سوالات همچنان باقی است. اگر انویدیا هر کارتی را که می تواند از قبل تولید کند به فروش می رساند ، چرا آنها نیاز به ارتقا دارند؟ (آیا این بدان معناست که آنها انتظار موجودی بیشتری دارند؟) اگر DLSS و ردیابی پرتو و نقاط فروش در پردازنده های گرافیکی آنها ، چرا آنها را در اولویت قرار نمی دهیم؟ (عکس عالی و ضعیفی از طرف من …) اما مهمتر از همه ، آیا AMD پاسخ خواهد داد؟

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir