[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: من هرگز طرفدار شناسه اپل نبودم. خیلی دوست دارم تاچ آیدی برگردد. تحقیر من نسبت به Face ID با ادامه دادن مجوزها و عملاً فایده نبودن ویژگی در عمومی بودن ، حتی بیشتر شده است. خوشبختانه ، یک روش احراز هویت جایگزین در گوشه گوشه است.

روز پنجشنبه ، اپل نسخه بتا عمومی watchOS 7.4 را منتشر کرد که ویژگی “باز کردن قفل با اپل واچ” را به آیفون گسترش می دهد. ما اولین بار هنگام انتشار بتا در اوایل همین هفته برای توسعه دهندگان ، درباره این قابلیت ها اطلاعات کسب کردیم. قفل گشایی با Apple Watch مدت هاست در دسترس است ، اما فقط با macOS سازگار است. این ویژگی اکنون برای کاربران عادی آیفون که به iOS 14.5 آینده به روزرسانی می شود ، کار می کند که در حال حاضر نیز در مرحله آزمایش بتا است.

باز کردن قفل با Apple Watch جایگزین Face ID نمی شود ، اما اگر سنسورها نتوانند تمام صورت شما را بخوانند ، مانند هنگام استفاده از ماسک ، به عنوان یک روش احراز هویت ثانویه عمل می کند. وقتی این اتفاق می افتد ، آیفون به جای ارائه صفحه رمز عبور به کاربران ، Apple Watch را پینگ می کند. اگر قفل آن بر روی مچ کاربر نیز باز شود ، یک رمز برای احراز هویت ارسال می کند. اگر این دو شرط برآورده نشود ، iPhone صفحه رمز عبور را به طور معمول به کاربر ارائه می دهد.

برای شروع استفاده از این ویژگی در حال حاضر ، ابتدا باید iOS 14.5 beta را بارگیری و نصب کنید. در حالی که یک حساب Apple Watch ایجاد کرده اید ، betaOS Watch 7.4 باید پس از ارتقا up تلفن ، در دسترس باشد. اپل واچ خود را روی آیفون در نزدیکی شارژر بگذارید. قبل از فعال کردن نصب باید حداقل 50 درصد شارژ داشته باشید. پس از نصب ، سوئیچ فعال سازی را در تنظیمات> Face ID و رمز عبور> باز کردن قفل با Apple Watch مشاهده خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید که این ویژگی فقط هنگام باز کردن قفل آیفون کار می کند. برای خریدها یا هر چیز دیگری که به احراز هویت Face ID نیاز دارد ، باید چهره خود را فاش کنید یا رمز ورود خود را وارد کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در اینجا با بتا روبرو هستید. احتمالاً از انواع مختلفی با خطاهایی روبرو خواهید شد ، حتی آنهایی که مربوط به این ویژگی نیستند. اگر نمی توانید در معرض خرابی احتمالی هر یک از دستگاه های خود باشید ، باید منتظر انتشار پایدار باشید.

اعتبار تصویر: MacRumors

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir