اکتیویژن بلیزارد تایید می کند که Overwatch 2 و Diablo IV امسال عرضه نمی شوند


چه اتفاقی افتاده؟ خبر بد برای هر کسی که امیدوار است امسال بازی Overwatch 2 یا Diablo IV را انجام دهد. طی کنفرانس اخیر اکتیویژن بلیزارد برای بحث در مورد درآمد سه ماهه خود ، مدیر مالی دنیس دورکین فاش کرد که این شرکت قصد ندارد Overwatch 2 یا Diablo IV را در سال 2021 عرضه کند.

Overwatch 2 و Diablo IV در جریان کنفرانس سالانه BlizzCon در سال 2019 اعلام شدند. به نظر می رسید که هر دو در مراحل اولیه توسعه قرار دارند ، زیرا قبل از سفارشات و تاریخ راه اندازی ذکر نشده است.

در طی فراخوان سود ، مدیران همچنین خاطر نشان کردند که Diablo Immortal “در طی یک آزمایش منطقه ای اخیر” بسیار خوب استقبال شده است. به ما گفته شد که آزمایش های بعدی قبل از پرتاب کلی در اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

در ماه مه گذشته ، شایعاتی مبنی بر اینکه Blizzard با یک Remaster رسمی Diablo II رو به جلو حرکت می کند ، علی رغم اینکه کد منبع بازی سالها پیش از دست رفته بود ، شنیدیم.

در حین صحبت درباره درآمد ، دیرکین به طور بالقوه به این موضوع پرداخت و گفت که “ما از نظر محتوای بازسازی شده ، چند مورد دیگر در آستین داریم که به موقع آنها را فاش خواهیم کرد ، که باید فرصتی اضافی در این سال به ما بدهد.”

BlizzCon معمولاً در پایان سال برگزار می شود ، اما با همه گیر شدن بیماری ، برگزارکنندگان تصمیم گرفته اند کنوانسیون 2020 را به تعویق بیندازند. در عوض ، BlizzCon در اواخر این ماه به عنوان یک رویداد آنلاین برگزار می شود. با توجه به نزدیکی تماس تلفنی برنده ، بعید است که در جریان این رویداد چیزی بیشتر درباره Overwatch 2 یا Diablo IV بشنویم.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>