[ad_1]

TL ؛ دکتر: به ما گفتند که جزئیات کامل این برنامه در ماه دسامبر به اشتراک گذاشته می شود. تاکنون ، اپل گفته است که توسعه دهندگان موجود که در سال 2020 بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند و همچنین توسعه دهندگان جدید ، می توانند برای این برنامه واجد شرایط شوند. اگر توسعه دهنده از سقف 1 میلیون دلار فراتر رود ، نرخ استاندارد کارمزد برای بقیه سال اعمال می شود. اگر توسعه دهنده ای در یک سال تقویمی آتی از آستانه 1 میلیون دلار سقوط کند ، ممکن است در سال بعد واجد شرایط 15 درصد پورسانت باشد.

روز چهارشنبه ، اپل برنامه جدیدی را اعلام کرد که می تواند کمیسیون توسعه دهنده را پرداخت کند.

براساس برنامه جدید App Store برای مشاغل کوچک ، توسعه دهندگانی که کمتر از 1 میلیون دلار فروش سالانه دارند ، می توانند 15 درصد نرخ تخفیف کمتری داشته باشند (در مقایسه با 30 درصد تخفیف استاندارد اپل).

اپل قصد دارد برنامه جدید را از اول ژانویه 2021 آغاز کند و خاطرنشان کرد: کمسیون کاهش یافته منابع بیشتری را در اختیار توسعه دهندگان کوچک و کارآفرینان جاه طلب قرار می دهد تا بتوانند در اکوسیستم App Store سرمایه گذاری کرده و کار خود را گسترش دهند.

اپل جزئیات را به اشتراک نگذاشت ، اما گفت که این برنامه به نفع “اکثریت قریب به اتفاق” توسعه دهندگانی است که کالاها و خدمات را در App Store می فروشند.

براساس CNBC ، فروشگاه App اپل در سال 2019 حدود 50 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Sensor Tower به نیویورک تایمز گفت که این تغییر تقریبا 98 درصد از توسعه دهندگان را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما این توسعه دهندگان مجموعاً کمتر از پنج درصد از درآمد کل App Store در سال گذشته را تشکیل می دهند.

اعتبار تصویر: BigTunaOnline

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir