اپل کمیسیون App Store را برای توسعه دهندگان با درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در سال به 15 درصد کاهش می دهد

[ad_1]

TL ؛ دکتر: به ما گفتند که جزئیات کامل این برنامه در ماه دسامبر به اشتراک گذاشته می شود. تاکنون ، اپل گفته است که توسعه دهندگان موجود که در سال 2020 بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند و همچنین توسعه دهندگان جدید ، می توانند برای این برنامه واجد شرایط شوند. اگر توسعه دهنده از سقف 1 میلیون دلار فراتر رود ، نرخ استاندارد کارمزد برای بقیه سال اعمال می شود. اگر توسعه دهنده ای در یک سال تقویمی آتی از آستانه 1 میلیون دلار سقوط کند ، ممکن است در سال بعد واجد شرایط 15 درصد پورسانت باشد.

روز چهارشنبه ، اپل برنامه جدیدی را اعلام کرد که می تواند کمیسیون توسعه دهنده را پرداخت کند.

براساس برنامه جدید App Store برای مشاغل کوچک ، توسعه دهندگانی که کمتر از 1 میلیون دلار فروش سالانه دارند ، می توانند 15 درصد نرخ تخفیف کمتری داشته باشند (در مقایسه با 30 درصد تخفیف استاندارد اپل).

اپل قصد دارد برنامه جدید را از اول ژانویه 2021 آغاز کند و خاطرنشان کرد: کمسیون کاهش یافته منابع بیشتری را در اختیار توسعه دهندگان کوچک و کارآفرینان جاه طلب قرار می دهد تا بتوانند در اکوسیستم App Store سرمایه گذاری کرده و کار خود را گسترش دهند.

اپل جزئیات را به اشتراک نگذاشت ، اما گفت که این برنامه به نفع “اکثریت قریب به اتفاق” توسعه دهندگانی است که کالاها و خدمات را در App Store می فروشند.

براساس CNBC ، فروشگاه App اپل در سال 2019 حدود 50 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Sensor Tower به نیویورک تایمز گفت که این تغییر تقریبا 98 درصد از توسعه دهندگان را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما این توسعه دهندگان مجموعاً کمتر از پنج درصد از درآمد کل App Store در سال گذشته را تشکیل می دهند.

اعتبار تصویر: BigTunaOnline

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme