اپل و گوگل به دلیل عدم موفقیت در حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه ، توسط سفیر سابق شکایت شده اند

[ad_1]

سیب زمینی داغ: سفیر پیشین آمریکا در مراکش با شکایت از اپل و مادر گوگل الفبا ، از غول های فناوری خواسته است تا با ممنوع کردن سرویس پیام رسانی از فروشگاه های خود ، به درمان تلگرام پارلر بپردازند.

بلومبرگ گزارش داد ، مارک گینزبرگ ، که زمانی سفیر بیل کلینتون در مراکش بود ، با توجه به خواستگاری او خواستار حذف تلگرام از فروشگاه Google Play و فروشگاه App است.

در شکایت گینزبرگ از اپل آمده است: “تلگرام برای ارعاب ، تهدید و زورگویی مردم استفاده می شود.” ائتلاف برای یک شبکه امن تر در پرونده های قضایی متحد است.

در این شکایت آمده است: “تلگرام همچنان باعث تشویق افراط گرایان در سیستم عامل خود می شود و خشونت سیاسی را تشویق می کند ، در حالی که گروه ها و افراد افراطی پس از تعلیق Parler توسط اپل به تلگرام مهاجرت می کنند.”

گینزبرگ ادعا می کند که ماندن تلگرام در فروشگاه های اپلیکیشن منجر به ضرر اقتصادی و استرس عاطفی وی و امثال او شده است.

این دادخواست تأکید بر تصمیم شرکت ها در مورد ممنوع کردن پارلر از فروشگاه های خود در پی آشوب های 6 ژانویه در کاپیتول است. اپلیکیشن شبکه اجتماعی “گفتار آزاد” توسط اپل ، گوگل ، آمازون و دیگران برای تسهیل خشونت ممنوع شده است.

در شکایت گینزبرگ از گوگل آمده است: “Google هیچ اقدامی علیه تلگرام قابل مقایسه با Parler انجام نداده است تا تلگرام را مجبور به بهبود سیاست های تعدیل محتوای خود کند.”

پس از این آشوب ها ، پاول دوروف ، بنیانگذار تلگرام گفت که مجریان وی صدها پست را حذف کرده اند و افزود تحریک خشونت قابل تحمل نیست

این پرونده ها همچنین تلگرام را متهم می کنند که به عنوان بستری برای فروش مواد مخدر از جمله کوکائین استفاده می شود. علاوه بر این ، گفته می شود که برخی از کاربران از پیروان کانال پناهنده پارلر می خواهند به جای اعتراض دوم در واشنگتن ، حملات غافلگیرانه را در سراسر کشور انجام دهند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme