[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: به نظر می رسد اپل قصد دارد ماشین الکتریکی را به نوعی به بازار معرفی کند. گزارش جدید می گوید همکاری بین اپل و هیوندای نزدیک است و شرکت ها تولید اتومبیل الکتریکی مستقل را در ایالات متحده در سال 2024 آغاز کرده اند.

این خبر به دنبال بیانیه روز جمعه است که در آن شرکت خودروساز کره جنوبی هیوندای موتور تأیید کرده است که در آغاز گفتگوها با اپل در مورد تولید آینده یک ماشین الکتریکی مستقل است. این خبر سهام هیوندای را به آسمان فرستاد ، اگرچه بعداً این شرکت تصحیح کرد که هیچ تصمیمی یا معامله ای گرفته نشده است.

مکالمات در مورد به اصطلاح “اپل اتومبیل” سالهاست که با گزارش هایی از یک وسیله نقلیه واقعی ساخته شده توسط اپل گرفته تا نرم افزار خودمدیریتی که به خودروسازان موجود ارائه می شود – تا حدی شبیه CarPlay اپل ، در گردش است.

اخیراً ، مشخص شده است که اپل به دنبال مشارکت با یک خودروساز موجود برای راه اندازی یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید است – یکی از آن با استفاده از نرم افزار رانندگی مستقل ساخته شده توسط اپل و با کمک چندین خرید.

آخرین گزارش روز یکشنبه از روزنامه محلی Korea IT News (از طریق رویترز) منتشر شد ، که ادعا می کند قرارداد همکاری بین اپل و هیوندای می تواند تا مارس 2021 امضا شود ، تولید در ایالات متحده از حدود 2024 آغاز می شود.

گزارش اصلی شامل جزئیات بیشتری است ، ادعا می کند که این شرکت ها قصد دارند اتومبیل ها را در تاسیسات موجود کیا موتورز در جورجیا تولید کنند یا به طور مشترک در یک مرکز جدید سرمایه گذاری کنند. کیا موتورز زیرمجموعه هیوندای است. این گزارش می افزاید که هدف این شرکت ها تولید 100000 وسیله نقلیه تا سال 2024 است – با ظرفیت کامل سالانه 400،000 وسیله نقلیه – و ممکن است “بتا” این خودرو از سال آینده وارد شود. با این حال ، مقاله از آن زمان برای حذف این جزئیات دقیق به روز شده است.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که ماشین الکتریکی مستقل اپل ، به ویژه در نتیجه موفقیت مداوم تسلا ، به واقعیت نزدیک می شود. ما همچنین انتظار داریم که اپل با یک خودروساز موجود همکاری کند ، اگرچه شریک دقیق آن – همراه با طول عمر خودرو – باید مشخص شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر