اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید


TL ؛ دکتر: ممکن است آیفون 12 خود را دوست داشته باشید اما اگر وسیله پزشکی دارید مراقب باشید قلب خود را نشکنید. اپل تأکید می کند که جدیدترین لوازم جانبی پرچمدار و MagSafe خود باید از فاصله مطمئنی با ضربان سازهای قلب ، دفیبریلاتورهای قلب و عروق قابل کاشت (ICD) و سایر ایمپلنت هایی که می توانند به مغناطیس ها و رادیوها پاسخ دهند ، نگهداری شوند.

MacRumors گزارش می دهد گرچه اپل مدت هاست اذعان کرده است که تلفن ها و لوازم جانبی جدید می توانند باعث تداخل الکترومغناطیسی در دستگاه های پزشکی شوند ، اکنون اطلاعات بیشتری در مورد خطرات احتمالی ارائه می دهد.

در یک سند پشتیبانی به روز شده ، اپل اظهار داشته است که سری آیفون 12 باید شش اینچ از دستگاه های پزشکی مورد بحث و در صورت شارژ بی سیم بیش از دوازده اینچ فاصله داشته باشد. یک ورودی جداگانه توضیح می دهد که خطرات احتمالی شامل لوازم جانبی مانند شارژر MagSafe و شارژر MagSafe Duo است.

“تمام لوازم جانبی MagSafe (هر کدام جداگانه فروخته می شوند) همچنین دارای آهن ربا هستند – و MagSafe Charger و MagSafe Duo Charger حاوی رادیو هستند. “این آهن ربا و میدان های الکترومغناطیسی می توانند در دستگاه های پزشکی تداخل ایجاد کنند.”

اپل ادعا می کند اگرچه آیفون 12 دارای آهنربا بیشتری نسبت به مدل های قبلی است ، اما انتظار نمی رود خطر تداخل مغناطیسی بیشتر از این تلفن های قدیمی باشد.

علی رغم اصرار اپل مبنی بر اینکه آخرین پرچمدار آن بیش از آیفون های قبلی تهدیدی برای دستگاه های پزشکی کاشته شده نیست ، مطالعه ای که اخیراً توسط Hearth Rhythm Journal گزارش شده است نشان می دهد ضربان ساز Medtronic در صورت نزدیک بودن به آیفون 12 می تواند غیرفعال شود.

حتما بخوانید:
لوله فلکسی خرطومی چیست و چه کاربردی دارد؟


منبع: tanha-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme