اپل مهندس کهنه کار را به عنوان مسئول “پروژه جدید” منصوب کرد

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ این هفته ، اپل اعلام کرد که مهندس کهنه کار سخت افزار Dan Riccio برای کار بر روی یک پروژه جدید در این شرکت تغییر چرخ می دهد. آنچه قرار است ریچیو روی آن کار کند ، اما آخرین شایعات ممکن است ما را در مسیر درست قرار دهد.

ریچیو پس از کار در Compaq در سال 1998 به اپل پیوست و در آنجا به عنوان مدیر ارشد مهندسی مکانیک مشغول به کار شد. در اپل ، او تا اواسط سال 2010 به عنوان نایب رئیس طراحی محصول خدمت کرد ، زمانی که معاون ریاست بخش iPad شد. طبق بیوگرافی وی در LinkedIn ، وی از آگوست 2012 معاون ارشد مهندسی سخت افزار است.

با این تغییر جان ترنوس شاهد بازی ریچیو به عنوان رهبر تیم مهندسی سخت افزار خواهیم بود. ترنوس از سال 2001 در کوپرتینو بوده و اخیراً به عنوان معاون مهندسی سخت افزار فعالیت کرده است.

اپل مادر دقیقاً همان کاری بود که ریچیو در آینده روی آن کار خواهد کرد ، فقط به عنوان “یک پروژه جدید” به تمرکز خود اشاره کرد. ریچیو گفت که مشتاقانه منتظر انجام کاری است که بیشتر او را دوست دارد ، تمام وقت و انرژی خود را در اپل متمرکز بر ایجاد چیز جدید و خارق العاده ای می کند که من نمی توانم از آن بیشتر هیجان بزنم.

شایعات اخیر حاکی از آن است که اپل به شدت به واقعیت افزوده پایبند است و ممکن است در علاقه خود به صنعت خودرو تجدید نظر کند.

اپل گفت ریچیو مستقیماً به تیم کوک گزارش خواهد داد.

اعتبار برای دکل Novikov Alexey

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme