اپل ممکن است سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند.

[ad_1]

با نامه: اپل ممکن است از اوایل امسال سرویس اشتراک پولی پادکست ها از جمله برنامه های اصلی و اختصاصی را راه اندازی کند. علاوه بر این ، اپل در تلاش برای جذب سازندگان محتوا به سیستم عامل خود ، ممکن است به تولیدکنندگان اجازه دهد با پرداخت هزینه پادکست های جداگانه ، درآمد بیشتری کسب کنند.

در سال های اخیر تجارت خدمات اپل رشد کرده است ، کوپرتینو Apple Arcade ، TV + و اخیراً Fitness + را به لیست خدمات پولی خود اضافه کرده است. بسیاری از ما فکر می کردیم که فقط یک مسئله زمانی است که این شرکت گزینه Podcasts + based on اشتراک را با محتوای اصلی ارائه می دهد. اکنون به نظر می رسد که ممکن است زمان پیش رو باشد ، زیرا صادقانه ، چه کسی اشتراکی دیگر نمی خواهد؟

این اطلاعات می گوید که اپل در حال مذاکره با شرکت های تولیدی برای یک سرویس پادکست جدید و پولی است – خدماتی که اپل می تواند Spotify ، SiriusXM و Amazon مشابهی را خریداری کند.

بلومبرگ نیز با استناد به منابع خود این مسئله را ارزیابی کرد و استدلال کرد که سرویس اشتراک اپل برای پادکست ها باید در سال 2021 راه اندازی شود ، نشان می دهد که ما می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد آن در گزارش اصلی WWDC اپل در ماه ژوئن بشنویم. مانند TV + ، سرویس پادکست پولی اپل شامل برنامه های اصلی خواهد بود که برای جلب مشتری از سایر سیستم عامل ها طراحی شده است.

در حالی که سایر سرویس های اپل از یک مدل اشتراک ماهانه یا سالانه استفاده می کنند ، اما این اطلاعات ادعا می کند که اپل همچنین ممکن است به مشتریان اجازه دهد پادکست های جداگانه خریداری کنند. این در حالی است که به سازندگان محتوا فرصت می دهد تا درآمد بیشتری کسب کنند ، این می تواند انعطاف پذیری بیشتری به مشتریان ارائه دهد. این رویکرد جالبی است که می تواند به سرویس اپل برتری نسبت به سیستم عامل های رقیب بدهد.

بیش از یک دهه است که اپل نام بزرگی در صنعت پادکست است. اگرچه این شرکت از نظر تاریخی پادکست ها را به صورت رایگان ارائه داده است ، اما Spotify و Amazon هم در محتوای اختصاصی و اصلی برای سیستم عامل های خود سرمایه گذاری می کنند. و هرچه تمرکز اپل بر روی خدمات هر ساله بیشتر می شود ، سرویس اشتراک پادکست یک گام منطقی و مسلماً به نظر می رسد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme