اپل در حال کار بر روی یک آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMac و Mac Pro جدید است


آسیاب شایعه: گفته می شود که اپل کار بر روی یک آیفون تاشو را آغاز کرده و در حال توسعه صفحه نمایش های تاشو داخلی است. امسال ممکن است آیفون با قرار دادن اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر گوشی ، Touch ID را نیز معرفی کند. و شایعه دیگر این است که اپل در حال کار بر روی طراحی مجدد iMac ، Mac Pro جدید و یک مانیتور خارجی با قیمت مناسب تر است.

آیفون تاشو اپل به این زودی ها راه اندازی نمی شود ، اما این چیزی است که شرکت به طور فعال در حال توسعه آن است. گفته می شود صفحه نمایش دستگاه “لولای عمدتا نامرئی” است و در صورت باز شدن ، اندازه آیفون 12 پرو مکس خواهد بود – 6.7 اینچ.

اپل دیر به مهمانی می رسد ، زیرا رقبای اصلی اخیراً دستگاه های مشابهی را منتشر کرده اند. با این حال ، شرکت مستقر در کوپرتینو همچنین به دنبال جلوگیری از مشکلات تلفن های هوشمند تاشو مانند Galaxy Fold 2019 سامسونگ است که با تاخیر ، واحدهای بررسی خسته کننده روبرو شده و احساس می کند در بازار راه اندازی شده است.

همان گزارش بلومبرگ در مورد آیفون 13 امسال اظهار نظر کرد. گفته می شود دستگاه آینده “پیشرفت های کوچکی” را شامل می شود ، اما منابع می گویند که اپل ممکن است اسکنر اثر انگشت Touch ID را نیز با این مدل منتشر کند. این اولین بار نیست که شایعات مربوط به اسکنر اثر انگشت داخلی آیفون را می شنویم ، اگرچه ممکن است این شرکت با علاقه جدید به این ویژگی نگاه کند ، زیرا پوشش های چهره باعث بی فایده بودن Face ID می شود.

AirTags باید سرانجام در سال 2021 راه اندازی شود و همچنین گزارش حاکی از آن است که اپل ممکن است درگاه مدل Lightning را در برخی از مدل های آیفون حذف کند ، فقط اجازه شارژ بی سیم را می دهد. نبود درگاه لایتنینگ همچنین به معنی کمبود کابل در جعبه است و می تواند یک گام اضافی زیست محیطی برای اپل باشد.

یک گزارش جداگانه ، همچنین از بلومبرگ ، می گوید که اپل در حال برنامه ریزی برای اولین بار طراحی مجدد مهم iMac از سال 2012 است. دسکتاپ جدید همه در یک ، که بخشی از انتقال iMac به سیلیکون اپل خواهد بود ، طرحی شبیه به روی مانیتور Pro Display XDR اپل. iMac های جدید دارای حاشیه های سیاه و باریک تر ، پشت صاف بوده و در اواخر امسال در دو اندازه منتشر می شوند.

اپل همچنین در حال برنامه ریزی برای به روزرسانی خط Mac Pro خود است. اولین مورد به روزرسانی کوچکی برای Mac Pro خواهد بود و مشاهده می کند که رایانه رومیزی طراحی مدل 2019 اپل را حفظ کرده است. برای این تکرار جدید ، اپل ممکن است به جای تراشه های خود به استفاده از پردازنده های Intel ادامه دهد. بلومبرگ می نویسد: “با این حال ، نسخه دوم از پردازنده های خود اپل استفاده می کند و کمتر از نصف Mac Pro فعلی خواهد بود. این طراحی عمدتا از نمای بیرونی آلومینیومی برخوردار است و ممکن است نوستالژی Power Mac G4 Cube را که یک نسخه کوتاه مدت کوتاه تر از Power Mac است ، تکرار قبلی Mac Pro را به وجود آورد. “

اپل همچنین یک مانیتور خارجی مقرون به صرفه تر معرفی می کند – که برای مصرف کنندگان طراحی شده است ، نه افراد حرفه ای. از لحاظ روشنایی یا نسبت کنتراست همانند Pro Display XDR نخواهد بود ، اما با همان 5000 دلار عرضه نخواهد شد.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>