[ad_1]

در چارچوب: اپل تهدید کرده است که به دلیل نقض دستورالعمل های App Store به دلیل نام برنامه ، اواخر ماه دسامبر برنامه macOS Amphetamine را از فروشگاه App Mac حذف خواهد کرد. با این حال ، اپل پس از درخواست تجدیدنظر از سوی توسعه دهنده برنامه ، تصمیم خود را تغییر داده است.

آمفتامین یک ابزار ساده اما مفید macOS است که با پیکربندی آن می تواند Mac شما را بیدار نگه دارد و از خواب کامپیوتر شما جلوگیری کند. حدود 6 سال است که در فروشگاه App Mac در دسترس است ، جایی که بیش از هزار بررسی مطلوب از کاربران را به خود اختصاص داده است. با توجه به ماهیت برنامه ، نام آن منطقی است. آمفتامین یک محرک سیستم عصبی مرکزی است که اغلب برای درمان بیماری هایی مانند نارکولپسی استفاده می شود.

به همین دلیل ، ویلیام گوستافسون ، توسعه دهنده ، هنگامی که اپل در اواخر دسامبر در تماس بود تهدید کرد که آمفتامین را از فروشگاه App Mac تهدید می کند ، بسیار متعجب شد.

سخنگویی به رهنمودهای 1.4.3 App Store استناد کرد ، که می خوانند: برنامه هایی که افراد خردسال را به مصرف هر یک از این مواد ترغیب می کند رد می شوند. تسهیل فروش ماری جوانا ، تنباکو یا مواد کنترل شده (به استثنای داروخانه های مجاز) مجاز نیست. “

اپل به گوستافسون گفت که برای جلوگیری از حذف از فروشگاه App Mac ، نیاز به تغییر نام مجدد آمفتامین است. اپل هم از نام برنامه و هم از نماد آن که به شکل یک قرص کوچک است ، ناراضی بود. این نه تنها به معنای کار زیاد برای توسعه دهنده بود ، بلکه خطرات جدی را برای آگاهی فعلی از برند آمفتامین به وجود آورد ، چیزی که گوستافسون طی سالها ساخته بود.

خوشبختانه پس از درخواست و گفتگو با نماینده اپل ، این شرکت به سرعت عقب نشینی کرد. طبق گفته گوستافسون ، اپل قبلاً آگاه بوده است که از نام برنامه استعاره استفاده می شود و ابزار macOS استفاده نامناسب از مواد کنترل شده را تشویق نمی کند.

اگرچه این بدون شک خبر خوبی برای آمفتامین است ، اما دیدن یک مورد دیگر از رویکرد غیرمعمول اپل برای اجرای دستورالعمل های App Store هنوز ناامید کننده است. عجیب به نظر می رسد که چنین برنامه ای محبوب (و بی گناه) مانند آمفتامین در مرکز این بحث و جدال قرار داشته باشد ، به ویژه هنگامی که تعداد بیشماری از برنامه های macOS سایر دستورات اپل را به وضوح نقض می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر