[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: تحلیلگر معتبر اپل ، مینگ-چی کو در یادداشت اخیر خود به سرمایه گذاران گفت که او معتقد است اپل در حال توسعه دو مدل جدید MacBook Pro است که تغییرات قابل توجهی در طراحی بسته بندی می کنند. بیشتر مواردی که ادعا می شود در حال توسعه است ، احتمالاً مورد پسند پاکدانی قرار می گیرد که با تغییرات ایجاد شده در سالهای اخیر مخالف هستند.

کوو یادداشت می کند که MacBook Pro جدید با نمایشگرهای 14 و 16 اینچی ارائه می شود و از طراحی مسطحی شبیه به آنچه در آیفون 12 و جدیدترین آیپد دیده ایم ، استفاده خواهد کرد. خوشبختانه ، اپل همچنین قصد دارد نوار لمسی OLED را کنار بگذارد و در عوض به استفاده از کلیدهای عملکرد فیزیکی بازگردد.

کوو همچنین معتقد است که رابط متصل مغناطیسی MagSafe به سیستم های جدید باز خواهد گشت. علاوه بر این ، اپل پورت های بیشتری را به سیستم های خود اضافه می کند و نیاز به استفاده از دانگل را برای جبران کمبود پورت در مدل های فعلی کاهش می دهد.

جای تعجب نیست که هر دو مدل از سیلیکون سفارشی اپل مبتنی بر فناوری Arm استفاده خواهند کرد. کو گفت ، هیچ یک قادر به تأمین پردازنده های اینتل نخواهند بود.

پیش بینی می شود مک بوک پرو های جدید 14 و 16 اینچی اپل زمانی در سه ماهه سوم به بازار عرضه شوند. با توجه به تقاضای زیاد برای تبدیل و جایگزینی ، کو گفت که کل محموله های مک بوک می تواند امسال 30 درصد افزایش یابد و به حدود 20 میلیون دستگاه برسد.

اعتبار تصویر: Crisda ، Jack Skins

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir