اپل آیفون های دوستدار هکر را برای محققان امنیتی ارسال می کند

[ad_1]

به اختصار: به ما گفته اند که آیفون های SRD به مدت 12 ماه قابل تمدید در دسترس هستند و همچنان در مالکیت اپل هستند. آنها برای استفاده شخصی یا لباس روزمره در نظر گرفته نشده اند. در عوض ، آنها باید همیشه در محل شرکت کنندگان در برنامه باقی بمانند. آسیب پذیری های شناسایی شده با استفاده از SDR باید به اپل و در صورت شناسایی خطا در کد شخص ثالث به شخص ثالث مربوطه گزارش شود.

اپل سرانجام به وعده خود در زمینه ایجاد دستگاه های مناسب برای هکرها به افرادی که در برنامه تحقیقات امنیتی خود (SRD) هستند ، عمل می کند.

همانطور که در ماه جولای اعلام شد ، برنامه SDR قصد دارد با جذب بیشتر محققان امنیت به سیستم عامل و بهبود عملکرد برای افرادی که قبلاً روی امنیت iOS کار می کنند ، به بهبود امنیت برای همه کاربران iOS کمک کند. شرکت کنندگان یک آیفون ویژه دریافت می کنند که امکان دسترسی به پوسته را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد هر ابزاری را راه اندازی کرده و حقوق خود را انتخاب کنند.

اپل گفت: “در غیر این صورت ، SRD تا حد ممکن به یک آیفون استاندارد نزدیک می شود تا یک هدف نمایشی برای تحقیقات باشد.”

آسیب پذیری های شناسایی شده با SDR به طور خودکار از طریق Apple Security Bounty به عنوان پاداش تلقی می شوند.

کسانی که علاقه مند به شرکت در برنامه SRD هستند باید در برنامه Developer Apple یک حساب کاربری داشته باشند و موفقیت خود را در یافتن مسائل امنیتی در سیستم عامل های Apple یا سایر سیستم عامل ها و سیستم عامل های پیشرفته به اثبات برسانند. شما همچنین باید 18 سال سن داشته باشید و یک کارمند فعلی اپل نباشید (یا از 12 ماه گذشته در این شرکت کار کرده باشید).

وام Matchhead: کنستانتین ساووسیا

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme