[ad_1]

فناوری پرنعمت: سگا کیوان در نوامبر 1994 راه اندازی شد. مانند تقریباً همه کنسول های بازی ، سازندگان بازی نیز به devkits دسترسی پیدا کردند. یکی از اولین دستگاه های زحل تأیید آدرس نام داشت و در مقایسه با واحدهای تجاری بسیار عظیم بود.

مجموعه ژاپنی سخت افزار یکپارچهسازی با سیستمعامل برای بازی های ویدیویی و لوازم جانبی انیمه توییت چندین عکس نشانگر جستجوگر آدرس Sega Saturn او. برای اطمینان از اینکه بازی ها هیچ یک از قوانین استفاده از حافظه سگا را نقض نمی کند ، از Devkit استفاده شد.

مجموعه دار ، که از طریق Ranma در توییتر عبور می کند ، می گوید که هزینه این واحد حدود یک میلیون ین (9،650 دلار) است. Ranma اطلاعات زیادی در مورد devkit یا محل تهیه آن به اشتراک نمی گذارد. او ادعا می کند که یک توسعه دهنده سابق سگا کیوان است ، بنابراین ممکن است کسی باشد که در تمام این سالها به او چسبیده است.

قابل توجه ترین ویژگی تأیید آدرس طول آن است – طول آن تقریباً سه فوت است. برای اینکه کمی به آن نگاه کنیم ، در اینجا یک Sega Saturn نشسته است که در چک آدرس نشسته است (در زیر). نسخه های بعدی devkit خیلی بزرگتر از سگا کیوان استاندارد نبودند.

اگر به جزئیات فنی بیشتری علاقه مند هستید ، دفترچه راهنمای عملیات به صورت آنلاین منتشر می شود.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

اعتبار تصویر: SSAC از رانما ، مقایسه از NFG[ad_2]

منبع: tanha-news.ir