انویدیا با رکورد سود سه ماهه پیش بینی های وال استریت را شکست داد


ردیف پایین: این هفته ، انویدیا از گزارش درآمد رکوردی رونمایی کرد که بیش از انتظار تحلیلگران بود ، اما در بیدار کردن سرمایه گذاران کم کاری کرد. با این حال ، پیش بینی خوب تعطیلات و خرید آتی طراح تراشه Arm می تواند به میزان قابل توجهی در تغییر روحیه سرمایه گذاران کمک کند.

برای سه ماهه منتهی به 25 اکتبر سال 2020 ، انویدیا درآمد 4.73 میلیارد دلاری را گزارش کرد که 57 درصد افزایش در مقایسه با 3.01 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته و 22 درصد افزایش نسبت به 3.87 میلیارد دلار در سه ماهه دوم. طبق گزارش CNBC تحلیلگران Refinitiv نزدیک به 41/4 میلیارد دلار پیش بینی كرده بودند.

در عین حال ، سود غیر GAAP هر سهم کاهش یافته 2.91 دلار بود که نسبت به سال گذشته 63 درصد و به طور متوالی 33 درصد رشد داشت. Refinitiv انتظار داشت که هر سهم 2.57 دلار بازده داشته باشد.

جنسون هوانگ ، بنیانگذار و مدیرعامل انویدیا گفت که این شرکت در حال شلیک به تمام سیلندرهای رانده شده با درآمد ناچیز در بخش های بازی و مرکز داده خود است. هوانگ افزود: “پردازنده گرافیکی جدید Nvidia GeForce RTX بزرگترین جهش ما را در نسل های مختلف فراهم می کند و تقاضا بسیار زیاد است.”

با این حال ، در گفتگوی سود با سرمایه گذاران ، انویدیا گفت که انتظار دارد درآمد مرکز داده در سه ماهه فعلی کاهش یابد ، افشاگری که ارزش سهام را در زمان نوشتن مقاله حدود 1.7 درصد کاهش داده است.

حتما بخوانید:
10 بزرگ‌ترین لباس لاک پشت های نینجا اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.

جنبه بهتر انویدیا این است که برای سه ماهه تعطیلات درآمدی در حدود 4.80 میلیارد دلار به علاوه یا منهای دو درصد انتظار دارد. انویدیا و سهامداران همچنین انتظار دارند که Arm را خریداری کنند ، که براساس آنچه از بررسی های اولیه Mac جدید مبتنی بر Arm Mac مشاهده می کنیم ، مطمئنا امیدوار کننده به نظر می رسد.

اعتبار تصویر: JHVEPhoto ، هایرم


منبع: tanha-news.ir