[ad_1]

ردیف پایین: تغییر فلسفه انویدیا در مارک تجاری لپ تاپ RTX Series 30 GPU یک پیروزی بزرگ برای گیمرها محسوب می شود ، اگرچه این یک درد سر برای OEM ها خواهد بود که خوشحال می شوند شما را در تاریکی در مورد گزینه ای که با یک لپ تاپ خاص انتخاب می کنید نگه دارند.

لازم نیست فراتر از بررسی ما در مورد پردازنده گرافیکی لپ تاپ Nvidia GeForce RTX 3060 باشید تا متوجه شوید که اگرچه از ارزش بالایی برخوردار است ، اما در چندین پیکربندی وجود دارد که تشخیص آن برای کاربر عادی را بسیار دشوار می کند. ما در مورد بیش از 70 مدل مختلف لپ تاپ با قیمت متفاوت صحبت می کنیم.

در گذشته ، انویدیا از روشی تا حدودی قابل قبول برای کمک به خریداران احتمالی استفاده از مارک استفاده کرده است ، که در صفحات محصولات تولید کنندگان اصلی لپ تاپ دیده می شود. هنوز گزینه های فرعی زیادی برای انتخاب وجود داشت ، اما افرادی که می خواستند نسخه هایی با قدرت کمتری داشته باشند به دنبال “Max-Q” در نام هستند ، در حالی که علاقه مندان که بهترین عملکرد را می خواهند به دنبال نسخه های “Max” باشند.

انویدیا با انتخاب لپ تاپ های 2021 ، با نام بردن از انواع مختلف GPU سری RTX 30 ، باعث سردرگمی بیشتر اوضاع شده و توضیح می دهد که بهینه سازی های سطح سیستم برای همه لپ تاپ ها با استفاده از پردازنده های گرافیکی جدید انجام شده است. پس از تأمل بیشتر ، این شرکت اکنون از کلیه شرکت های فروشنده این لپ تاپ ها خواسته است در مورد زیر سیستم های گرافیکی خود شفافیت بیشتری نشان دهند.

به عبارت دیگر ، در حالی که انویدیا سازندگان را ترغیب می کرد تا ساعت ها و میزان مصرف برق را در صفحات محصولات خود نشان دهند ، اکنون این کار را از آنها می طلبد. با این وجود ، اگرچه به دلایل مختلف ، مانند پشتیبانی از Dynamic Boost 2.0 ، Advanced Optimus و Whisper Mode 2.0 ، هنوز می توان از مارک Max-Q استفاده کرد.

بسیاری از لیست های لپ تاپ های سری RTX 30 هنوز به روز نشده اند تا تفاوت سرعت ساعت و کل مصرف برق را منعکس کنند. تولیدکنندگانی مانند ایسوس ، ایسر ، Razer ، Origin ، MSI ، Alienware و Gigabyte قبلاً برخی از صفحات محصول را به روز کرده اند ، بنابراین همه چیز در جهت درست برای مصرف کنندگان پیش می رود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر