انواع طراحی دکوراسیون اداری – مبلمان لیارز

توجه داشته باشید رنگ های تند مانند رنگ قرمز در اتاق کار باعث می شود زمان کار مفید شما کاهش پیدا کرده و زود خسته شوید. ملزوماتی مانند انواع میز، مبل، لاکر، کابینت، کتابخانه و حتی اتاقهای آکوستیک. آنها می توانند با لمس یک دکمه، وسایل، اتصالات و حتی رنگ آمیزی را تغییر دهند. پنجره ها را تمیز نگه دارید و مطمئن شوید که آنها به هیچ وجه پوشش داده نمی شوند یا مسدود نمی شوند. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، باور دارند که خلاقیت و اجرای اصول در پیاده کردن پارتیشن ها نقش مهمی در بازخورد استفاده از آن ها ایفا می کند. پارتیشن های متحرک برای تفکیک فضا به صورت موقتی کاربرد دارند و مسلما کارایی و تنوعی که در میان پارتیشن های ثابت دیده می شود را ندارند. این عوامل در انتخاب شما تاثیر زیادی دارند. بنابراین، باید با توجه به رنگ دیوارهای محل کار، دیوارپوش ها یا کفپوش ها جهت انتخاب رنگ مناسب اقدام کرد.

اگر با در نظر گرفتن فضا و محیط کار خود تصمیم گرفته اید برای تفکیک بخش های مختلف از پارتیشن بندی استفاده کنید، بهتر است پیش از اقدام برای خرید، به این توجه کنید که پارتیشن ها قرار است چه نوع کاربردی داشته باشند. بنابراین اگر خوراکی های آماده خریداری می کنید، به فکر خشکبار، میوه، ماست شیرین و هوموس و کراکر باشید تا به شما انرژی طراحی داخلی مراکز اداری بدهند. به دلیل اینکه هرچه طراح مد نظر از شما شناخت و آگاهی بیشتری داشته باشد، می تواند فضای دکوراسیون اداری شما را به نحو احسن طراحی کند و با در نظر گرفتن فضایی مطلوب، جذاب، لوکس و رویایی شما را به اهداف خود در مسیر دکوراسیون اداری برساند. پارتیشن علاوه بر اینکه بسیار کاربردی است یک مزیت مهم دیگر نیز دارد و آن این است که باعث زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری می شود. کحل کاری که با توجه به ماهیت شغل و افرادی که قصد کار در آن دفتر را دارند، طراحی شده باشد بر سلامت روحی و میزان عملکرد کارکنان تاثیر مثبت داشته و در نتیجه شرکت را به منافع و اهداف خود نزدیک می کند.از طراحی داخلی دفتر کار می توان به عنوان هنر و علم درک رفتار افراد برای ایجاد فضاهای کاربردی در یک ساختمان اداری از طریق راه حل های خلاقانه و فنی یاد کرد.در ادامه به تجزیه و تحلیل عوامل و اصول طراحی داخلی دفتر کار میپردازیم.

حتما بخوانید:
چگونه داروهای گیاهی خود را در در آینده بهبود دادم

همچنین در صورتی که فضای اتاق ها کوچک است می توانید از میزهای چند منظوره با طراحی کاربردی استفاده کرده تا بتوانید از حداقل فضا حداکثر استفاده را ببرید. در این مقاله از هلدینگ ساختمانی سپنتا به بررسی اصول طراحی داخلی دفتر کار و نمونه های موفق در این زمینه پرداخته و همچنین سعی می کنیم به درک درستی از رابطه بین عملکرد کارکنان و محیط کاری برسیم. انتخاب رنگ در پروژه، باید با توجه به میزان تاثیرگذاری روی دکوراسیون و همچنین نیاز کارفرما انجام شود. پارتیشن های دو جداره، کارایی بیش تری نسبت به انواع تک جداره دارند، اما در صورتی که آپشن های این پارتیشن ها را نیاز ندارید، همان انواع تک جداره را انتخاب کنید، زیرا قیمت انواع دو جداره از مدل های تک جداره بیش تر و در حدود دو برابر می باشد. به عبارت دیگر، کارایی یک پارتیشن ارزان قیمت که به صورت اصولی کار گذاشته شده است، به مراتب بیش تر از پارتیشن گرانی است که اجرای آن طبق اصول پیش نرفته است. نور مناسب و با کیفیت در محیط کار باعث افزایش بهره وری و راندمان کاری کارکنان می شود و در مقابل نور کم و ضعیف انرژی افراد را کاهش داده و موجب خستگی چشم و درد در ناحیه سر میشود.

از طرفی مبلمان اداری غیر ارگونومیک می تواند بر سلامت کارکنان تأثیر بگذارد و مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کند که بر بهره وری نهایی تأثیر منفی می گذارد. یکی از ویژگی های مهم طراحی داخلی سبک صنعتی، استفاده از پلان باز است و به ندرت در آنها دیوار و با جدا کننده ها را می بینیم. در تصویر زیر چند نمونه از پلان با عمقهای مختلف ارائه شده است. این سبک شامل طرح ها و نقش های بسیار زیادی است که علاوه بر زیبایی که به محیط میدهد حس آرامش وعظمت خاصی را به پرسنل شما ارائه میدهد . در زمان سفارش پارتیشن ها از شرکت ارائه دهنده خدمات درخواست کنید طرح دو بعدی یا سه بعدی را به شما نشان دهد تا از اتفاقی که قرار است در محیط کار شما رخ دهد، به خوبی اطلاع داشته باشید. در ادامه به تجزیه و تحلیل عوامل و اصول طراحی داخلی دفتر کار میپردازیم. تحقیقات بسیاری حاکی از این است که با افزودن گل و گیاه به اجزای طراحی داخلی دفتر کار، تفکر خلاقانه کارکرد بیشتری پیدا می کند. طراحی داخلی دفتر کار از موارد مهمی است که در محیط تجاری رقابتی امروز بر میزان انگیزه و عملکرد کارکنان شرکت تأثیر بسزایی دارد.

حتما بخوانید:
هفت کاری که برای موفقیت لباس بچگانه باید انجام دهید